Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pl a kertben lévő mogyoró...

Pl a kertben lévő mogyoró bokorról lehet mogyoró enni? Nem egészségtelen?

Figyelt kérdés
Én tudom hogy nem, sőt, pont fordítva, de egy ismerősöm szerint egészségtelen, és szeretnék vmi cikket vagy ilyesmit mutatni neki erről. Kérlek ha tudsz linkelj be egyet, vagy írd le 1-2 mondatban a válaszod!

2020. szept. 24. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most szedtunk ossze a foldrol vagy 3 vodorrel, ket pofara esszuk es még mindig élünk.
2020. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha nem vagy allergiás a mogyoróra, a családodban senki sem,

akkor fogyaszd egészséggel.

2020. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mitol lenne egeszsegtelen? Az ismerosod mire alapozza ezt?
2020. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a felvetést sem értem, mitől lenne egészségtelen?
2020. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Almát se egyen. Meg semmit, csak ami a boltban van. 3 hétig úton kibtudja honnan + permetezve hogy beérjen.
2020. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1 igen, kiskorom óta ha megyünk kirándulni hegyre, és van ott mogyi, szedek, szedek a kertből, a suli udvaráról, a nagyszüleim kertjéből..

Semmi bajom, azon kívül hogy sokat be szoktam zabálni egyszerre.

Többiek: sztem is inkább a boltban lévő egészségtelen, mert azzal ki tudja mit csinálnak

2020. szept. 25. 06:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fordítva, kifejezetten ajánlott, dió, mogyoró egyéb magvak fogyasztása, kivéve persze ha allergiás vagy.
2020. szept. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!