Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi az az étel, amiből biztosan...

Mi az az étel, amiből biztosan nem tudnátok egy falatot sem megenni hányás nélkül?

Figyelt kérdés
Amit nem hogy egyszerűen nem szerettek vagy akár utáltok, hanem olyan szinten undorító számotokra hogy már a puszta gondolatától is rosszul lesztek és egész biztos hogy egyetlen falatot sem tudnátok lenyelni belőle anélkül hogy visszajönne. Van ilyen? Akár többet is lehet írni.

2020. okt. 9. 01:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Pacal, tengeri herkentyűk, velő, sült vér, herepörkölt, disznósajt.
2020. okt. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Minden, amit 1-es leírt + szalontüdő, körömpörkölt, hekken kívül még nem ettem ehető halat, lazac is undorító és a zöldségeket se hagyjuk ki, sóska, kelkáposztafőzelék, és a kedvencem az édeskömény is ilyen.
2020. okt. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 FoxtrotLidérc ***** válasza:
68%
Spenót (azaz a tipikus parajkrém, hogy pontosak legyünk), sóska, tojásleves. Ezektől sikítófrászt tudok kapni 20-25 év távlatából is. :D
2020. okt. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

"megenni hányás nélkül"

Ezt hogy érted?

Amíg nem etted meg a falatot, kihányni sem tudod.

2020. okt. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Travis83 ***** válasza:
77%
Nem létezik olyan, amit az ember ne tudna megenni, ha nagyon éhes. Nyugodtan higgye el mindenki, hogy az éhség olyan dolgokat is képes lenne jóízűen megetetni velünk, amit rémálmunkban sem kóstolnánk meg.
2020. okt. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 KERESZTESIné válasza:
77%

Sertésagy,szalontüdő,disznógége,here stb...

Máris a hányás jött rám.

2020. okt. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Pacal, herepörkölt, velő,Spenót.
2020. okt. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hal. Bármilyen formában, a szagát sem bírom elviselni. Isten csapása, hogy múlt évben egy csomót kellett munka miatt hivatalosan bájologni tengerparti országokban, mert mindenhol halételekkel próbáltak nekünk kedveskedni. A harmadik ilyen utam után meguntam az éhezést, és súlyos allergiát jeleztem már előre is. Nagyon brutális éhezés kell ahhoz, hogy én halas cuccot egyáltalán a szám közelébe vigyek. (Egyébként próbálkoztam vele többször, mert egészséges meg minden, de nem vagyok rá képes, azonnal kifordul a számból.)


A pájsli viszont a világ legjobb kajája, jó hogy eszembe juttattátok, főzök is valamelyik nap :-)

2020. okt. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem eszek meg ami a vízben él,és utálom a töltöttkáposztát,és a káposztás ételeket..Egyébként a fent felsoroltakból mindent szeretek,igaz hogy pl: nem a bolti disznósajtot,hanem amit én csinálok..higyjetek az 5-ösnek,az éhség csodákra képes..én nagy zabagép vagyok,egyszer kint voltunk horgászni a Tiszán,lerobbant az autó hazaindulás-sötétedés előtt,úgy döntöttünk maradunk éjszakára horgászunk tovább,majd holnap hazamegyünk,reggel ettem utoljára akkor is csak keveset..másnap délután jutottunk haza,pechemre nagyanyám töltöttkáposztát főzött,úgy ettem mint aki sose evett..tudom gyenge példa,el sem tudom képzelni milyen lehet napokig nem enni..
2020. okt. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

sárgaborsó- meg finomfőzelék, kocsonya.

viszont szeretem a spenótot, a kaprot, a székelykáposztát.

2020. okt. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!