Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen kaját vigyek suliba?

Milyen kaját vigyek suliba?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom ezeket a péksütiket amiket eddig vittem. Kellenének új ötletek. Ti miket szoktatok vinni?
2020. okt. 15. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Én már kijártam a sulit de én is meguntam ezeket a pék féleségeket kb 1 hónap után

Kb 20 perccel korábban keltem hogy megtudjam magamnak csinálni de anya is sokat segített benne azért, pl a zsemlébe raktam tojásrántottát uborkát majonézt

Jégsalátás szendvicset, hamburgert, májkrémes kenyeret,francia piritóst sokszor vittünk az osztálytársaim is főtt kaját mindenki evett mindenkiéből

De azért a kedvencem még is csak a rántotthús volt két kenyér közé csapva kecsappal savanyúsággal:D

2020. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Zabkasat, chia pudingot, kulonbozo szendvicseket, tortillaba tekert salatat csirkevel, zabos turokremet, ilyesmiket vittem.
2020. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ITt találsz vagy 20féle kreatív ötletet...


[link]

2020. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jól megpakolt szendvicseket vittem anno: saláta, vagy vagy kőrözött, húsféle/felvágott, sajt, tükörtojás, uborka, paradicsom, mustár, torma, ilyesmik, ezeket ezerféleképpen lehet variálni, hogy ne legyen unalmas. Ételhordozóban saláta mix öntettel, gyümölcssaláta, ilyesmik, a tortilla is jó ötlet, meg lehet pakolni mindenféle finomsággal.
2020. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lena7 ***** válasza:
100%

En tortillát és zabkását szoktam vinni.

Ezeket sok féle képpen lehet variálni, ha meg nagyon sok időm van reggel, akkor sütni szoktam 1-2 szelet csirkemellet és azt viszek salátával

2020. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lena7 ***** válasza:
100%

Meg nálunk nagyon sokan visznek zacskós levest meg külömböző poros ételeket.

Ha szereted őket, akkor az is 1 opció


Nálunk szoktak még müzlit vinni meg tehet, azt eszik, a múltkor meg pl gofrit sütött szünetekben az osztály, előtte meg közösen rendeltünk 8 doboz pizzát🤣


Vannak ilyenek is 🤷‍♀️


Meg pl 6. Óra után csomó kaja megszokott maradni (jóreggelt keksz, fornetti, valami főtt kaja, sokan visznek gyümölcsöt, almát, banánt narancsot stb)


Ezeket meg szétszoktuk osztani, ha valaki éhes és szól, akkor biztos, hogy kap kaját valakitől.


Nálunk nincsen büfé a suli környékén meg nincs pékség sem nagyobb üzletek, mint pl tesco szóval mi másképpen nem nagyon tudjuk megoldani

2020. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Teljes kiőrlésű kenyér, müzliszeletek, kekszek. Házilag lehet sütni sajtos, túrós, darált magvas, gyümölcsös kekszeket, stanglikat. Zöldségek, gyümölcsök, pl. Szendvicsbe paprika, paradicsom, uborka, retek vagy reszelhetsz rá gyökérzöldségeket, de néhány saláta vagy káposztalevelet is. Gyümölcssaláta citrommal meglocsolva, sárgarépa, zellerhasábok vagy reszelt zöldségek joghurttal. Natúrjoghurt, túrókrém, sajt, tej, turmix. Tojáskrém, zöldségkrém, húskrém, májkrém.
márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!