Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 12 éves gyerek vagyok és...

12 éves gyerek vagyok és megyünk egyy több napos kirándulásra, ahol nagyon sűrű lesza program. Még soha nem ittam energiaitalt, de most az egyszer szeretnék inni, hogy bírjam a strapát. Tudtok ajánlani valami nem túl erőset, gyerekeknek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 19:54
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Nem oszt nem szoroz hogy hagyománya van e.


Szerintem egyébként elég a kóla hogyha kezdesz kimerülni, abban is van koffein de nem annyi hogy iszol két decit és pörgesz tőle mint állat.

2010. aug. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ezektől mindig elalszok. :(
2010. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%

Gyerekeknek? Ezen Besírtam XD.


Vigyél egy 0.5l monster-t Én a kéket ajánlom csökkentett cukortartalmú így legalább valamivel egészségesebb mint a Sima Zöld v. Sárga.


De ne igyál. Vigyél szőlőcukrot.


Hasonló korú gyerek mint te. 11/f


U.I.: egyszer ittam energia italt és hánytam tőle.

Nagyon TRÉ. 11/f voltam.

2012. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
0%
Nem vicces, van pulya energia ital. Emlékszem régen ittam a haverokkal ( szigorúan csak kipróbáltuk, vagyis egyet ivott mindenki) nem ajánlom... Úgy felporogtunk hogy egy kutyát zavartunk meg ( erdőben) amikor pisilt a kutyus arrébb tettünk mert nekünk is kellett. Sok emlék köt hozzá, bár pár óráig tartott
2014. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Adrenalin Kid
2016. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Monster rehab zöld vagy sárga úgy 10 15 db az felpörget akár egy egész hétre is
2016. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Emberek ha igy felporgetne nem kellene spurizni haha
2018. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!