Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mivel lehet kicsit "feltúrbózn...

Mivel lehet kicsit "feltúrbózni" a puffasztott rizst?

Figyelt kérdés

Az előbb vajas-pulykamellsonkás puffasztott rizst csináltam, de már unom kicsit, és valami másmilyenre szeretnék váltani. Tudnátok pár ötletet adni? :D

Diéta végett eszem a puffasztott rizst, ezért nem szeretnék túl-cukrosat/olyat ami diétához nem passzol, hanem inkább egészségesebbeket.



2020. okt. 19. 19:32
 1/5 anonim válasza:
79%

Fokhagymás chiliszósszal és sajttal a kedvencem mostanában.

Ehhez jól passzol bármilyen salátamix, vagy csak rucola, koktélparadicsom, mozzarella szelet (jó vékonyan, csak a szelidítés végett).

2020. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Körözöttet is tehetsz rá, esetleg fűszeres csicseriborsó vagy avokádó pürét, zsírszegény pástétomot :)
2020. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Krémekkel lehet, pl tojáskrém, tonhalkrém, padlizsánkrém, házi májkrém, de csináltam már csirkemellből is krém jellegű cuccost. Körözött is nagyon jó vele, de ettem már ajvárral is. Ha natúr akkor millió módon lehet fűszerezni, a csipőstől a fokhagymáson át a zöldfűszerig. Kb csak a képzeleted szab határt.
2020. okt. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
A turbózás akkor volt, amikor felszedted a kilókat. Most turbózás nélkül tessék enni, hogy fogyjál...
2020. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Puffasztott rizs folosleges kaloria,ch magas GI
2020. okt. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!