Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » KFC,McDonald's és Burger...

KFC,McDonald's és Burger King.Hogyan állítanátok fel a sorrendet szimpátia alapján?

Figyelt kérdés
Ételek minősége/íze/választék/igényesség/design/ár függvényében,hogyan állítanátok fel közöttük skálát legjobbtól legrosszabbig?Írhattok részletes véleményeket is.Ez pusztán statisztika jellegű.19/F

2020. okt. 29. 20:51
A kérdező szavazást indított:
McDonald's/KFC/Burger King
McDonald's/Burger King/KFC
KFC/McDonald's/Burger King
KFC/Burger King/McDonald's
Burger King/McDonald's/KFC
Burger King/KFC/McDonald's
82 szavazat
1 2
 1/15 anonim válasza:
51%

Alapvetően nekem így lenne:

KFC, Meki, Burger.

Viszont ha az árakat is jobban figyelembe vesszük, akkor (tapasztalataim szerint) a Burger a nyerő, ott olcsóbbak a dolgok.

2020. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Meki,Burger,KFC


Mekis izeket nem lehet leutánozni otthon,a Burger égetett füstös izek én egyáltalán nem bírom, egyfajta budget meki de az a kb 100-200 ft árkülönbség nem dönt nálam, a Kfc a legrosszabb mert nincs egységes izek nagyon hullámzik a minőség helytől függöen, a galambszárnyak/galambcombok sem tetszenek amit ott árulnak ,nagyon nagyon kicsit nagyon nagyon drágán, és nem tud semmi különlegeset szerintem amit otthon ne tudnék elég hasonlóan megcsinálni.

2020. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Burger King no. 1! Nagyon jó akciók szoktak lenni, amivel 2000 Ft alatt be lehet szerezni 3 szendvicset, egy krumplit meg egy üdítőt (vagy az egyik szendvics helyett nuggetset). Gyakran van újdonság, de a jó öreg klasszikus Whoppert is bármikor bedobom. A koronás hűségprogram pedig egyenesen király, csak idén 6 Whopper menüt toltam be INGYEN!

Második a Meki. Szinte mindenhol van vidéken is, az ára tűrhető, de régen voltak olyan kuponok (talán még a papíros korszakban) amire azt mondtam, hogy na ez egy igazán jó deal volt (szemben a Burger Kinggel, ahol azért akad időnként ilyen). Negatívum, hogy nem lehet újratölteni az üdítőt, a Burgerben sok helyen igen, a KFC-nél mindenhol.

A harmadik a KFC. Nagyon finom a kaja, de ki... drága. 2000 Ft-ért egy közepes méretű szendvicset, egy krumplit, egy üdítőt meg 2 db csirkemell csíkot kapsz, ami sehol nincs a Burger 3 szendvicséhez, de még a Mekiben is kapsz 2000-ért egy nagy menüt meg egy sajtburgert. A csirkéjük a legjobb, kenterbe veri a Meki és a Burger nuggetsét is, de ennyit nem ér.

2020. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fejemben úgy van, hogy a KFC a legjobb, de azt pont nem szeretem, nem is eszek csirkét egyáltalán. :)

Nálam a sorrend Burger King, McDonald's, KFC.

2020. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Burger King, és a többi nem érdekel. BK-ba szoktam néha betérni ha gyorsan kell valami kaja, a többiben évek óta nem jártam.
2020. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

KFC-be nem jarok, nem tartom sokra a csirkehust (kutyam sem ehet csirkehust) … szoval semmi keresnivalom ott.


Masik kettobol viszont döntetlent hoznek ki … mindkettobe jarok, epp amelyik az utamba esik.

2020. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Wendy's es a Pizza Hut :)
2020. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

A Meki örök kedvencem, imádom a sajtburgerüket, a Big Mac-jüket, a pitéjüket, a karamell fagyijukat. Viszont nem túl változatos az étlap, nincs sok újdonság általában. Oké, vannak a Maestro Burgerek, de mindig csak 1 vagy két féle, és nem is mindegyik finom. A mostani Félix az mondjuk pont a kedvencem eddig, baromi jó lett szerintem.

A Burgernek nyomába sem ér a sajtburgere, nincs jó desszertjük, a karamell öntetes fagyijuk egy rémálom, a Whopper szerintem egy gyenge Big MAc utánérzés. Viszont sokkal változatosabb valahogy az étlapjuk, van vega, vegán burger, meg egy csomó féle, újdonságok is gyakrabban vannak, mint a Mekinél. Szóval ez jó pont.

A KFC-t sokkal ritkábban eszem, szeretem amúgy azt is, de valahogy nem olyan nagy kedvenc mint az előző kettő. A B smart menü longerrel a kedvencem, tök jó olcsó, de a kicsi kifli felében nincs is hús. A csirke alkatrészeket magában meg nem szeretem. A sajtburgerük olyan szar, hogy az már jó. Katasztrófa, de valami perverz módon ízlik.

2020. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Burgerking, illetve KFC nekem a nyerő. Persze attól függ, hogy éppen mihez van kedvem. De ha nincs más, a mekit is kedvelem, tehát az sincs lemaradva a másik kettőtől.


Azt persze hozzá tenném, hogy nagyon ritkán eszem gyorsétteremben, félévente max 2x, de néha megkívánja az ember... :)

2020. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindhárom jó, de nálam a Burger King abszolút favorit! Ott van a leginkább telt íze a húsoknak (alapvetően marhát és sertést fogyasztok, csirkét ritkán), és a füstös ízvilágot is nagyon kedvelem. Raádásul árban is a legjobb.
2020. nov. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!