Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért unszimpatikus számomra...

Miért unszimpatikus számomra majdnem mindenki?

Figyelt kérdés
Mik lehetnek az okai? Érez még így valaki?

2020. okt. 24. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Én is így érzek. Nálam ez azért van, mert untat minden hétköznapi téma, és ez miatt csak muszájból beszélgetek másokkal.
2020. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Depresszió?
2020. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Nàlam mindennek oka van ha unszimpi valaki.


Random idegen is el tudja jatszani a bizalmam egy masodperc töredèke alatt is akàr.

2020. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is kevés ember szimpatikus, de ez szerintem mindenkivel így van, mert én se vagyok mindenkinek szimpi. Ez szerintem normális.
2020. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


1-es igen ezzel egyetértek rám is jellemző, engem is untatnak. Viszont ettől még nem lesznek unszimpatikusak, csak simán unalmasak.


2-nem vagyok depressziós


3-bizni bízok bennük, csak nem szimpatikusak


Valami van bennük, ami taszít engem. De szinte mindenkiben. Talán az érzelmeik, hogy hagyják az érzelmeiket, hogy nem tudják uralni. Vagy nem is tudom. Szóval akiknek vannak érzelmeik azok unszimpatikusak. Ami elég nagy szívás, mert kB úgy mindenkinek vannak. Csak tudnám ez engem mért zavar.

2020. okt. 24. 19:38
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Antipatikus, nem unszimpatikus :)
2020. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Ez fura, én a zenével vagyok így, gyűlölöm az érzelmekkel teli dalokat.. Én arra jutottam, hogy amiatt, mert túl érzékeny vagyok, túl sok érzelem van bennem, és ez már sok nekem is.
2020. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6-os. Mi a különbség? Bocsi tényleg nem tudom.


7 nem hinném hogy túlérzékeny lennék. Inkább én is érzelemmentes vagyok.

2020. okt. 24. 19:47
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

*Ugy ertettem azt a bizalmam jàsztàk el hogy jo elöitélettel legyek feléjük. A szimpatiàt.

3.

2020. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

#6 vagyok, az "antipatikus" a helyes szó, az "unszimpatikus" a helytelenül használt, elterjedt változata :)


Ne haragudj hogy csak így beleoffoltam a kérdésedbe, nem bírtam ki ^^"

2020. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!