Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Eufórikus állapot a kólától?

Eufórikus állapot a kólától?

Figyelt kérdés

Egyszer 13 évesen rengeteg Pepsi kólát ittam meg egyszerre, (kb. 7-8 dobozzal) és utána 1 óra elteltével nagyon kellemes, ellazult, eufórikus állapotban részesültem. Minden boldogsàggal töltött el ami csak körülvett, és úgy két óráig éreztem az alatt alig bírtam megmozdulni, nagyon elzsibbadtam, egy székben ültem egész végig lábtámasszal, és csak zenét hallgattam a hatás alatt.

Utána néztem, találtam is egy cikket ami arról ír hogy mi történik a kóla elfogyasztása után a testünkben, de ebből csak ezt az egyet találtam úgy konkrétabb magyarázatot nem találtam mi okozhatta ezt. Ez életemben 3szor sikerült úgy igazán egyszer coca kólával is, azóta már nem nagyon sikerült úgymond beálljak tőle, általában előbb dobom ki a taccsot.

A kérdésem az hogy ez mitől lehetett anno? Illetve ha valóban el lehet érni önmagában a kólától ilyen állapotot akkor hogy érdemes próbálkozni? Hány percenként érdemes meginni egy dobozt/bögrét?

Valaki tapasztalt hasonlót?



2020. nov. 20. 00:08
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
93%
Bár attól is függ h milyen kóla. Nem mindenkinek az üdítő ugrik be elsőre 😊
2020. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
91%
Fú ilyen velem is volt 12 évesen. Megittam 2 liter kólát, egyébként nem szoktam, és utána órákig éreztem ezt az eufóriát. Iszonyú jó volt azóta sem volt ilyen.
2020. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!