Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van értelme krumplipürét...

Van értelme krumplipürét utólag megszórni egy kis zabpehellyel és úgy fogyasztani?

Figyelt kérdés
Vagy fölösleges? Esetleg elrontja?

2020. dec. 8. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom ugyan, mi értelme lenne, de nekem eszembe sem jutna.

A zabpehely csak akkor lesz jó, ha elég nedvességet fel tud venni, ez a krumplipüré esetében valószínütlen, hacsak nem folyik.

Másrészt ízben sem igazán tudom elképzelni a kettöt együtt, de ettöl még lehet, hogy nem rossz.

A helyedben 1-2 evökanálnyit külön tennék, arra szórnám a zabpelyhet és ha ízlik, akkor teszek a többire is, ha meg nem jó, ennyit nem sajnálok kidobni.

2020. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Mi lenne a célod vele?


Inkább szórj rá pirított hagymát (aldi-lidl-ben lehet kapni dobozban) - az jó ropogós marad és nagyon finom. :)

2020. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha krumplipüré variálás a célod vele, akkor esetleg reszelt sajtot, bazsalikomot szórj bele!

Kicsit először furi, hogy ahogy elolvad a sajt, a püré is nyúlósabb lesz, de én nagyon szeretem, alapból is odavagyok az olvadt sajtért, ez a kettő együtt meg isteni! :)

2020. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Kár elrontani vele.
2020. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
apróra vágott pirított diót, vagy pirított tökmagot is tehetsz rá - a zabpehelynek nincs íze, és nem is marad ropogós.
2020. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
A burgonyapure emberiesség elleni merénylet-76 a CH-ja.
2020. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
6: nem mindenki fogyózik, vagy számolja a CH-kat....
2020. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Ahelyett, hogy hülyeségeket írsz, inkább nézd meg, mi a különbség az emberiség és az emberiesség közt!

Másrészt nem mindenki CH-fóbiás!

2020. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább fokhagyma és sajtkrém. Ha meg nagyon extrázni akarod, akkor pirított bacon.
2020. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy kicsivel több rostot szerettem volna bevinni, és így kicsit kevesebb krumplipürét is ennék egyszerre.
2020. dec. 8. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!