Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A tej valóban tartalmaz...

A tej valóban tartalmaz gennyet, és vért?

Figyelt kérdés

Mi történik amikor a tehénnek beteg a tőgye, és megfejik? Kidobják a tejet?

Nyilván tartalmaz fehér vérsejteket, és állati sejteket, hiszen állatból vannak?

Van valami szabály, aminek meg kell felelni a tejnek? Például x% alatt kell lennie az ilyennek.

Pasztőrözés, és különböző szeparáló, és egészségesebbé tevő eljárások után mi történik?

Tényleg annyira rossz a tej, mint ahogy a propagandák állítják?



2021. jan. 23. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem olyan rossz. Egyet jegyezz meg, van egy halom érdekcsoport, akinek az az érdeke, hogy minden ellen propagáljon. Ezt fogod látni a gyógyszerek, hús, tej, oltás, pszichiátria, pénz, és nagyok sok minden tekintetében. Hogy pontosan miért éri ez meg nekik az bonyolult, de egyszerűen ne hallgass rájuk.


A beteg teheneket a gazda ellátja, orvosi segítséget kap, tejét nem teszik a többi közé.

2021. jan. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
1 es jót írt
2021. jan. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem, nincs genny a bolti tejben...

Vér sem.


Ahj... vegánok... elég időt töltöttem egy vegán csoportban, hogy inkább szekta.

2021. jan. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Miss Endzsi ***** válasza:
92%
Tudom, melyik videóról beszélsz. Ebben van emlitve az is, hogy helytelen elvenni a tyúktól a tojást, inkább meg kéne hagyni nekik, hogy ők feltörhessék és megegyék. Ilyen időben a tyúkólban akár 2 hetet is ott voltak a tojások, hozzá nem nyúltak soha. Mégis minek kellene megenniük a saját petesejtjüket, mikor megfelelő táplálékuk van.
2021. jan. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
72%

Dolgozozz anyám tejházban.

Mintát vesznek meg egy ès ugy állapìtják meg hogy alkalmas e arra a tehènnek a teje hogy be kerüljön a nagy gyüjtő tartájba.

Ha beteg a tehèn ès de fejhető akkor ugyan úgy fejik csak a teje nem kerül elènk. Kuka.


Bocs de a gyògyszeriparban èn sem bìzom, naìvság azt hinni hogy egy dollár milliárdos üzletnek aminek a tőzsdei rèszvènyei sem kutya, èrdeke hogy meggyògyuljunk. A tünetmentesìtès megy ezerrel ès ennyi.

Nem fura hogy milyen sok nèp betegsèg lett hírtelen 2 évtized alatt? Mindent a stresszre fogunk, az egy jò kifogás mindenre.

Mindenki gombás, puffad, fejfájòs, izületes, vitaminhiányos stb stb.

Olvastam egyszer egy èrdekes cikket a magnèzium hiányròl, akkoriban elèg ramatyul voltam, konkrèttan már a herèim is fájtak,+derèk, meg láb meg itt is ott is 26 èvesen.

Elmentem dokihoz aztán felírt valami gyògyszert ami gyulladás csökkentő meg kisf...m tudja miket tudott mèg. Napi 1 szem.

Benyaltam 2 levèl ilyen szart ès a bajom mèg mindig nem javult.

Ekkor kutakodtam kicsit, magnèzium hiány tüneteket írtak ès magamra ismertem benne. Azt is leìrták hogy a súlyos magnèzium hiány cukorbetegsèg tüneteket produkál a legvègèn.

Elmèsz dokihoz, a magnèzium hiányt állìtòlag nem lehet mèrni, a doki automatikusan cukorbetegnek könyvel el, gyògyszer meg inzulin meg minden is, ès onnantòl tènyleg cukorbeteg leszel.

Na vettem egy csomag magnerot tablettát +B6 vitamint. Nap alatt 2 szemet ettem meg ès elmúltak a kìnjaim.

Amikor az orvosnak elmesèltem akkor már ő is tudta mi a dolga mert helyeselt meg bòlogatott. Ügyes vagy dokikám hogy mit ne mondjak.

A magnerot egyèbkènt az egyetlen kèszìtmèmy aminek 70 százalèka hasznosul, minden más magnèzium kèszìtmèny 20-30%.

Kicsit eltèrtem a tèmátòl bocsi, de hát ha hasznosan firkáltam ide.

2021. jan. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

5


Ne bízz benne, senkit sem izgat. Majd a sámán gyógyít téged.

Ez az egyik legrosszabb demagógia, amit nap, mint nap hallok


DE, a gyógyszergyárnak ÉRDEKE, hogy te meggyógyulj. A verseny hatalmas közöttük, akinek a szerét jobb hírnév övezi, az fog gazdagodni.


Az, hogy neked magnézium hiányod alakulhatott ki a rettentően rossz táplálkozásod eredménye. Az orvosnak a legvalószínűbb dolgot kell először számba vennie, nem azt, hogy te képtelen vagy 2021-ben úgy táplálkozni, hogy ne alakuljon ki hiánybetegséged.

2021. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

#5

Azt nem tudom, hogy a magnézium hiányt lehet e mérni (gondolom lehet), de a vércukrot biztosan.

Szóval nem fogják cukorbetegségnek könyvelni a magnéziumhiányt.



A gyógyszerfejlesztést, az államok pénzelik, és állami ellenőrzés van.

Az államnak az a jó, ha minél kevesebb napot esel ki a munkából, és ezt úgy teheti meg, ha egészségesen próbál tartani.


A rákkutatás speciál olyan veszteséges mint a szar, de emberek erre álldozzák az életüket, mert nem bírják nézni, hogy eüberek halnak meg.



A népbetegségeken meg ne csodálkozzunk, a testmozgás hiánya, a stressz, és a minőségi éhezés mind közre játszik.

2021. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen, tartalmazhat. Ami nem azt jelenti, h tartalmaz is...
2022. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!