Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tartalmaznak az alábbi...

Mit tartalmaznak az alábbi ételek? Kovászos uborka, tzatziki, kaporszósz. Milyen ásványa anyag, vitamin van bennük, mert nagyon kívánom őket. Két hete gyakorlatilag más főételt nem is esem, csak ezeket váltogatom ebédnél, vacsoránál.

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegyikben van kapor. Nemigen értek hozzá, de a koviubiról nekem egyértelműen a terhesség jutott eszembe.
2010. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, tavaly azt faltam állandóan, amikor várandós voltam, ez most kizárt. A tzatzikibe én nem szoktam kaprot rakni, így az akkor kakukktojás.

Köszi a választ!

Várom a további ötleteket!

2010. aug. 18. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Az uborkában kevés a vitamin és az ásványi anyag!
2010. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez hül yeség sztem :)mert minden gyümölcs-zöldség egészséges vmennyire. Egyél amennyit csak akarsz..
2010. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tzatzikiban eredetileg nincs kapor, de nem lehet rossz azzal sem.


Az uborka azért jó, mert sok vizet tartalmaz, tehát, ha mondjuk fogyózol, akkor hasznos. A nyers uborkára értem.

2010. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!