Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc DrOetker...

Melyik a kedvenc DrOetker pizzátok?

Figyelt kérdés
Ritkán eszek fagyasztott pizzát, de a DrOetkert megkedveltem. Sovány létemre egymagam is meg bírok enni egy egészet. Eeddig csak 2 félét ettem a DrOetkeresből: a mozzarellásat, és a pestosat. Ízlettek nagyon. Ti melyiket szeretitek, és melyiket ajánljátok?
2021. márc. 6. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Nekem az előre elfogyasztott pizza a kedvencem.
2021. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Egyiket sem, alig van rajta feltet. Ha mirelit pizzat veszek, mert lusta vagyok rendes pizzat csinalni, akkor mindig felturbozom meg sonkaval, kukoricaval, paradicsommal, baconnel, sajttal, vagy ami eppen van itthon. A DR Oetkereset kifejezetten nem kedvelem, mert nem izlik a tesztaja es tul van arazva.
2021. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
A mozzarellas
2021. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Yes it's pizza spenót. Bár nem tudom Magyarorszagon kapható e
2021. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A 4 sajtos, meg a gombás.
2021. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg a csirkés.
2021. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Láttam hogy van csirkés is. Az finom? Aki azt irta hogy kevés rajta a feltét, annak azt mondom nekem meg bőségesen sok.
2021. márc. 6. 16:20
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A mozzarellás és a pestos mellett szeretem még a négysajtosat meg a patata nevűt. Ezt ritkán látom, pedig nagyon finom, tejszínes szósz és chips van rajta. A hawaii sem rossz, de az a sonka annyira nem ízlik, mondjuk az ananász kárpótol.

A csirkés az egyetlen amit nem kóstoltam, nem szimpi valamiért, de lehet finom amúgy.

2021. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én sem voltam nagy mirelit rajongó, de nem rossz, időnként belefér.
2021. márc. 6. 18:12
 10/16 anonim ***** válasza:

Csak a gluténmentes, de amilyen drága, akkor csinálok magamnak :D

Nekem nem éri meg kiadni érte pénzt, plusz úgyis "feljavítom"/kiegészítem, mert nem annyira sok minden van rajta.

2021. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!