Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki mit szokott enni vacsorara?

Ki mit szokott enni vacsorara?

Figyelt kérdés
Szuksegem van vacsora otletekre es kivancsi vagyok h mit esznek az emberek.

2021. márc. 6. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ma pl 4 sajtos pizzát ettem amit a lidlbe lehet kapni
2021. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Hát én vacsorára mindig valami light-osat eszem: müzli/zabkása/szendvics/alma/banán/joghurt/1-2 pogácsa.

Vagy most főtt étel ötletekre lennél kíváncsi? :)

2021. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 barmire, igazabol a rantotta/szendvics/virsli vacsirakat cserelgetem hosszu idok ota es szeretnek valami uj felet adni a szerelmemnek. Csak nincs a fejemben olyan ami azert nem “nehez” es nem is ez a kombinacio valtogatva.
2021. márc. 6. 21:17
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Hideg vagy meleg vacsora?


Szendvicskrémeket nem nehéz elkésziteni, rengeteg féle van...


Amúgy miért nem kérdezed meg h mit szeretne enni?

2021. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Mindig mást szoktam, ma például olaszos melegszendvicset ettem, az például szuper vacsiötlet mert nem túl nehéz étel de mégis laktató
2021. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Lazacos tészta, rántotta vagy leves, ilyesmiket szoktam. Ha más nincs akkor meg szendvicset, zöldségeket.
2021. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Ma csak kolbászt ettem sajttal.

Virslit én is szeretem vacsorára.

Vagy a túrót tejföllel és téliszalámival.

Esetleg melegszendvicset.

Vacsorára mindig keveset eszem, azt is általában hideget.

2021. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Én vacsoránál kerülöm a rántotta-omlett-sült tojás féléket, valahogy nehéznek találom őket estére, ezek inkább reggelire jók nekem.

Vacsorára általában joghurtot vagy szendvicset eszem, ritkábban déli maradékot, ha olyasmi van, amit nem rakok el másnapra. De a múltkor bűnöztem, megkívántam a palacsintát és sütöttem pár darabot, az volt a vacsi.

2021. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as válaszoló vagyok, véletlenül elküldtem a válaszomat az előbb. Gyakran csinálok valamilyen kencét, ami jó a szendvicsekre. Ezeket pl szeretem vacsorára:

[link]

[link]

[link]

vagy töpörtyűkrémes szendvics paradicsommal, ilyesmit.

2021. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül élek, vacsorára bármit eszek, a paprikáskrumpltól kezdve, kolbász, sült hús, sült krumplival, müzli, szendvicsekből mindenféle, rántotta, saláták, zöldségek, gyümölcsök, de tényleg sorolhatnám.
2021. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!