Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most kezdem el a fogyast...

Most kezdem el a fogyast tudnatok olyan ételeket irni ami nem hizlal? Vagy esetleg h ki mit szokott reggelire ebedre es vacsorara enni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 26. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmilyen étel nem hízlal, akkor hízol ha tobb kaloriat fogyasztasz el mint amit elegetsz. Reggelire tojasételek; piritós (2 db) sonkával, zoldseggel; ha a gyümölcs laktat akkor az is lehet; zabpehely tejbe vagy vízbe. Vacsorára főzelék, csirkemell, túró, cottage cheese, tojásétel stb...

Arra ügyelj, hogy elég fehérjét vigyél be, hogy elkerüld az izomvesztést. Amúgy az én módszerem, hogy bármit ehetsz bármikor, csak kaloriakereten belül, és meglegyen a szükséges fehérje. Az izomvesztés minimalizalasara amugy meg vannak modszerek pl. aminosavak stb., de ezeknek mar a gugliban is utana lehet nezni.

2016. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első már leírta, a kalóriatöbblet hizlal. Sokunknak azért jó, ha nem dobáljuk meg folyton az inzulinszintünket... De hogy pl. a szénhidrátot érdemes-e lecsökkenteni vagy csak a gyorsat minimalizálni, az már emberfüggő, ki hogyan működik jobban. Az aktivitás is befolyásolja ezt, az ember változhat is...


Reggelre főleg ne dobjuk meg az inzulinszintünket, akkor gyenge az inzulinérzékenység. Amúgy nem sokat számít a napszak, az összbevitel a döntő.

A tojásétel mindig jó, de persze más minőségi fehérje zöldségekkel is.

2016. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia :) Olyan nincs hogy nem hizlal minden étel hízlal .

Figyelned kell hogy keveset egyél és mozogj :)

Ne igyál cukros üdítőt csak vizet!! de azt sokat.tésztát meg a kenyeret fullra felejtsd el. Egyél salátát diétás müzlit vagy gyümölcsöket (kivéve a banán)

Reggelire egy kis tál diétás müzli (1,5% os tejjel) ebédre mondjuk 1-2 almát este pedig 1 főtt tojást.

Napközbe mozogj mondjuk tölts le valami hasizom gyakorlatos appot azt csinálgasd szépen kitartóan sétálj sokat vagy menny el futni :) Hidd el ez a módszer bevállik én is így fogytam le :) Olyan meg nincs hogy helyi zsírégetés! Ha sok a kaloraia bevitel az alakul át zsírrá de ha kevesebbet eszel akkor a szervezeted a zsíródbol fog elvenni (így tudom leg egyszerübben elmondani) de van egy olyan oldal hogy FittZona.hu ott sok minden le van írva és van youtube csatornájuk is és ott vannak gyakorlatok is.Sok sikert ;)

2016. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!