Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire káros? Lehet ezt hosszú távon tartani?

Figyelt kérdés

•délelőtt: iszok 1-2 bögre teát

•ebéd: 100g koktél paradicsom, 40g sárgarépa, 20g kígyó uborka

•délután: tejes kávé kókusz és 0,1%-os tejjel

•vacsora: 20g zöldalma, 25g szilva, 10g áfonya, 20g narancs

/ vagy egy kisebb üveg gyümölcsös bébiétel

•még vacsora után egy kevés szilva kompót leve a széklet segítésére


Azért ezeket enném, mert nem nagyon van étvágyam, nem kívánok semmit és ezek azok amiket nagy nehezen msg tudok enni. Szerintetek ettől lehet valami bajom? Az emésztésem így is jól fog működni?



2021. márc. 13. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Kb. éhenhalsz, mert ezeknek semmi tápértéke
2021. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Igen lehet bajod

Ez nem étvágytalanság, hanem szándékosan éhezteted magad. Nem te vagy aki 20kgot akar fogyni májusig?? Fogadok te vagy

2021. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány kiló vagy, de biztos, hogy hosszú távon ennél valamivel több, változatosabb kaja kell neked.
2021. márc. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5 napon belül megunod, rá nem sokkal kórházba kerülsz. Így covidos időkben ez főnyeremény lesz! Tulajdonképp te napi egy marék cukorral és kis vízzel akarsz fogyókúrázni.
2021. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#2-es nem, nem én vagyok aki májusig 20kg-t szeretnék fogyni. Én nem szeretnék fogyni, csak nincs étvágyam
2021. márc. 14. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Akinek nincs étvágya az nem méregeti hogy 20g uborkát eszik, 10g áfonyával meg 40g répát.

Nevetséges 10g...🤦‍♀️

2021. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet.


Én heti 2-3 binge-vel tízéven át tudtam tartani magam hasonló "étrendhez".

Nem volt annyira káros, épp csak nem menstruáltam, hullott a hajam, gyenge voltam, binge-nél meg szinte hányásig zabáltam magam, etc.


A recovery viszont nagyon szr lesz, azt már most megsúgom, mert akkor is enned kell, ha nem vagy éhes (márpedig egy ideig nem leszel, megszűnik az éhségérzet), és 0-24 fájni fog a gyomrod, hiszen eddig nem volt benne étel.

2021. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!