Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik italt szeretitek...

Melyik italt szeretitek jobban az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 00:11
A kérdező szavazást indított:
Nesquik kakaó
Szálas tea
Kávé
Víz
Minőségi bor
Kézműves sör
Házi pálinka (50 foktól)
Whiskey
Vér (egészséges)
Limonádé
60 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Véren(??) és a nagyon erős pálinkán kívül mindegyiket szeretem, de a kedvencem talán a limonádé vagy a kávé, ezeket iszom a legtöbbször (itthon meg étteremben is).
2021. máj. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja lehet amúgy a vér ételnek számít, bocsi
2021. máj. 13. 00:25
 3/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
87%

Ha minőségi, akkor igazából mindegyik élmény és nem akarok sorrendet felállítani.


Kicsit gyerekes vagyok, ezért alapból a Nesquiket mondanám, de az nyilván nem érhet egy rendes forró csoki nyomába.

A teáért nem vagyok oda, de rossz teát nem szeretek inni, a jót ellenben tudom értékelni.

A kávét alapvetően nem szeretem, de egy szakértő harmadik hullámos specialty kávéja élmény tud lenni.

A víz az víz.

A limonádé ugyanaz, mint a tea, egy rossz minőségűt nem szívesen iszok meg, de a jót igen.


Alkoholt és vért nem fogyasztok.

2021. máj. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Víz, tea.
2021. máj. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Kézműves sört nagyon szeretem, utána a szálas tea. De az alábbiak közül mindet szeretem, még a vért is, de azt csak sütve vagy hurkában.
2021. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Én ezek közül szeretem a kávét, a limonádét, a jó whiskeyt és a bort is, de a vízre szavaztam mert abból iszom messze a legtöbbet és nem helyettesíteném semmi mással.
2021. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
A teát azért szeretem mert nagyon jó az egézségre,a vízet mert futás után nincs jobb egy tiszta vízzel felüditeni magam! :)
2021. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár pohár finom, minőségi félédes bornál kevés jobbat tudok elképzelni egy fáradt nap után.
2023. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!