Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti, hogyan szoktatok le a...

Ti, hogyan szoktatok le a káveról? Valakinek bevállt, hogy koffeinmentes kávét ivott sokáig?

Figyelt kérdés

Próbálok leszokni, mert mostmár nem érzem a koffein hatását és egésznap fáradt vagyok éberség helyett.

Csak 2x2 dl iszom, reggeli és ebéd után.


Tudon az a leghatásosabb ha egyaltalán nem iszom , de legalább az izét hadd élvezem és elvonási tűneteim lesznek ha nem iszom legalább koffein menteset.


Nem hiperszuper minőseg szemes személ'esen őrölt kavét iszom ittam hanem kogyogósba való eleve öröltett.


Szóval valakinem bevált, hogy egy ideig koffeinmeneteset ivott utána már nem voltak elvonasi tünetei a koffeinhiánytól nem volt hullafáadg egésznap majd teljesen eltudta hagyni?



2021. máj. 14. 17:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Azért szeretnék leszokni mert , a koffein már nincs hatással rám, megszokta a szervezetem, így az égvilágon semmit sem hat , ha energiát szeretnék meríteni belőle.


Utána olvasva hallgatva a mikéntjének, azt derítettem ki, hogy egyszerűen meg kell szüntetni a koffein iránti függőséget , ki kell ürülnie úgymond szervezetből, hogy ne legyen hatástalan.


Most a tapasztalatokra lennék kíváncsi, akik már túl jutottak ezen.


Tudom, hogy kismillió mástól is függ, hogy az ember ne legyen hulla fáradt egész nap, őszintén szólva azt is tudom, hogy ez nem egy varázs ital ami felébreszt. Ahogy írtam ár nem érzem a hatását, sőt kis idő múlva elálmosodom.


De ahogy látom a leszokást nem lehet megúszni szenvedés nélkül...

2021. máj. 15. 10:42
 12/12 anonim ***** válasza:
Sose voltam függő, volt, hogy évekig nem kávéztam, mert én csak munkahelyen iszom és ha nem volt elérhető normális kávé, nem ittam…de amikor elkezdtem még a teától is rosszul lenni akkor nem ittam többet. Most újra iszok, mert vettem egy nespresso gépet, de csak koffeinmentest iszom… nèha bepróbálkozom 1-1 ízesített vagy különlegesebb koffeinessel, de az mindig megbánom, mert ha nem is vagyok annyira rosszul tőle, de azért kellemesen se érzem magam
2021. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!