Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért leszek nagyon hamar...

Miért leszek nagyon hamar éhes, ha gabonapelyhet reggelizek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy rajongója, ritkán eszem, de végszükség esetére tartok otthon egy doboz teljes kiőrlésű gabonapelyhet, ha nincs időm rendes kaját készíteni munka előtt, vagy nem volt időm bevásárolni, és nincs otthon semmi. (Váltott mászakban dolgozom, van olyan, hogy hazaérek hajnali kettőre, és mennem kell vissza délelőtt tizenegyre péld). Mandulatejjel szoktam enni, és nem jóllakásig, mondjuk semmit sem eszem addig, kis adagokat eszem, de gabonapehely után egy-két órával már veszettük éhes bírok lenni. Miért? Más is van így?

Chia maggal ugyanez a tapasztalatom.



2021. máj. 17. 12:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Tojást én is a hűtőben tartom, de tudnám, mi a francnak, mikor a boltokban is normál részről veszem :D
2021. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon lassan szívódik fel, ezért éhezel meg utána. Alternatív megoldás lehet pl. valamilyen, akár háztartási keksz.
2021. máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Keksz nem opció, de azért köszi.
2021. máj. 24. 09:24
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor puffasztott rizs mondjuk olívaolajba mártogatva...
2021. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen, hogy keksz abonett, puffasztott akármi, abonett. Én ezeket nem eszem. A gabonapehely volt az egyetlen "feldolgozott" gabonaféle, amit ettem.
2021. máj. 24. 10:11
 16/17 anonim ***** válasza:
Esetleg aszalt gyümölcs, pl. banán? Más ötletem nincs.
2021. máj. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az aszalt gyümölcs jó ötlet, köszi.
2021. máj. 24. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!