Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki kóstolta már a Tesco...

Valaki kóstolta már a Tesco wasabi ízű chipsét?

Figyelt kérdés

A napokban vettem egy zacskóval. Tesco Strong, wasabi ízű, hullámos, zöld-fekete zacskó.

Sosem ettem még wasabit, fogalmam sincs milyen íze van, de egy biztos: ez a chips gusztustalan. De nem is igazán ez a lényeg, hanem az, hogy ez a rossz íz nagyon emlékeztet valamire, de nem tudok rájönni, hogy mire. Nem is igazán ízre emlékeztet, hanem talán inkább valaminek a szagára. Mintha valami vegyszer lenne.

Megkóstoltattam mással is és mindenki ugyanezt mondja, hogy valami jellegzetes szagra emlékezteti őket, de senkinek semmi fogalma nincs róla, hogy pontosan mire. Még csak tippelni sem tudunk. Egyikünk sem kóstolt még rendes wasabit, szóval arra biztosan nem emlékeztethet.


Ha valaki már kóstolta, vagy van kedve beszállni a buliba és venni egy zacskóval, akkor szívesen meghallgatnám, hogy ki mit tud hozzászólni, mert ez itt nálunk egy misztikum lett. Mindenki utálja, de lassan elfogy a zacskó, mert állandóan csipegetünk belőle, remélve, hogy beugrik valami.


2021. máj. 30. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Én már ettem, és ritka undorító. Azt nem értem,hogy ezért miért kérnek pénzt. Ha fizetnének sem enném meg újra.
2021. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelem vmelyik nap majd. A chiosat imadom.
2021. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ma nagyon szemeztem vele a Tesco-ban,már majdnem a kosaramba tettem.

Kíváncsivá tettél,kérdező.

A chio wasabit imádom én is.

2021. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Régebben szoktam venni (kb. 10 hónapja eltűnt a polcokról), nagyon csípős (inkább erős) és intenzív torma ízű volt. Imádtam. Amióta újra forgalmazzák (nem is tűnt fel, hogy megint kapható) még nem próbáltam. :)
2021. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!