Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyem amerikai édességeket...

Milyem amerikai édességeket érdemes megkóstolni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 12. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Összest
2021. jún. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Én nem nagyon vagyok elragadtatva az amerikai édességektől. Amit érdemes itt megkóstolni, az általában a belga csokoládé vagy más európai import. Az összes többi vagy közönséges cukormáz különféle alakzatokban, vagy az ízetlen, szagtalan, leginkább barna viaszra emlékeztető Hershey csokoládémassza, amit a legváltozatosabb dolgokra öntenek rá. Például sós kisperec ízetlen csokiban. Tehát nem az otthon ismert csokis perec, hanem sós, mint a Pattinka vagy a ropi, és az van egy olyasmi csokiban, mint a legputtóbb "kakaós tejfigura" Mikulás. Van aztán az After Eight különböző koppintásai, azaz mentolos fogkrém csokiban, meg az M&M's és koppintásai, pl. a Smarties. Ugyanaz mind. Nem véletlenül él meg itt LA-ban egy magyar bolt a magyar Boci csoki és Túró Rudi árusításából!
2021. jún. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én a Reese's t vagy sour patch kids et szeretném megkostólni, azt mondják h jók
2021. jún. 12. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
A Reese's Pieces egyszerűen egy szar mogyorókrémes csokigolyó. Olyan, mint az M&M's, csak mogyoróaromával. A Sour Patch meg gumicukor némi citromsavval. Akármelyik magyar falusi vásáron ezerszer jobbakat kapsz.
2021. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Donald ragogumi :)
2021. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedul a reese's amit erdemes megkostolni. A tobbi csoki nem egy nagy szam. Az europai edessegek sokkal jobbak. En az aldiban szoktam venni nemet csokit, ezen kivul csak reese's cups, mast nem szoktam venni mert nagyon edesek. Kinder Buenot is szoktunk venni, a walmartban aruljak mar par eve.
2021. jún. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!