Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olyan sajtport keresek, mint...

Olyan sajtport keresek, mint ami pl. a chipseken van, vagy a pattogatott kukoricán. Hol kaphatnék ilyet?

Figyelt kérdés
Olyan sajtport keresek, mint ami pl. a chipseken van, vagy a pattogatott kukoricán. Hol kaphatnék ilyet?
2021. jún. 15. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Sehol, mivel ipari kemikaliarol van szo.
2021. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Az nem sajtpor.. Ilyesmivel próbálkozhatsz.

[link]

2021. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A lucullus márkájú fűszerek közt van sültkrumpli fűszersó. Paprikás meg tejfölös ízben.

A tejfölös egész hasonló, mint a sajtos chipseken levő ízesítés. Más ötletem nincs.

2021. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi használunk sajtaromát, de ez ipari mennyiségben érkezik nagy zsákokban, nem tudom lehet-e kapni ilyet boltokbab
2021. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ilyet találtam itt a 3.kerületben van. Ez lehet az vajon?


[link]

2021. jún. 16. 01:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem az



[link]

[link]

[link]



[link]



Egyébként ezek liofilizált sajtok

2021. jún. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az első linkből rendeltem kettőt. Megnézzük, aztán jövök.
2021. jún. 16. 21:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire kőkorszakinak néz ki az oldaluk, annyira kiválóak a gépeik és hozzávalóik is. Nem gondoltam volna, hogy mozis minőségű popcornt lehet otthon készíteni tizenpár ezer Ft beruházással, de lehet.


[link]

2021. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél sörélesztőpelyhet, sajt ízre használja az ipar. Ha port akarsz belőle, daráld le. Bioboltokban lehet kapni. Olyan íze van, mint a megpirult sajtnak, csak kicsit ízesíteni kell sóval, én pici fokhagymaport is teszek hozzá.
2021. jún. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ebből rendeltem 3-at. Na ez az amit kerestem, ez van a sajtos pattogatott kukoricán. Nagyon jó.

Viszont!


www.amicorn.hu


Nekik is írtam, és itt sokkal olcsóbb fél kiló. Innen is fogok rendelni egyet és megnézem a hasonlóságot.

Kiváncsi lesz rá.

De aki az igazi sajtos chips ízt keresi, akkor az első linken megtalálja azt.

A másodikról jovoheten írok véleményt.

2021. jún. 19. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!