Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olyan sajtport keresek, mint...

Olyan sajtport keresek, mint ami pl. a chipseken van, vagy a pattogatott kukoricán. Hol kaphatnék ilyet?

Figyelt kérdés
Olyan sajtport keresek, mint ami pl. a chipseken van, vagy a pattogatott kukoricán. Hol kaphatnék ilyet?
2021. jún. 15. 21:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na milyen volt?
2021. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem volt rossz, de a beststuff terméke sokkal jobb.

A másikkal az a baj, hogy nem elég sós, így csak a sajtot érzed de nem jönnek ki úgy az ízek. Vettem innen sonkásat is, az már sósabb volt.

Persze rakhatok hozzá sőt Én is, de már az állaga is más, mert nagyon finom por.


A beststuff terméke viszont 1/1 olyan mint amikor eszed a Lays vagy a Chio chipset.

2021. aug. 22. 19:00
 13/13 A kérdező kommentje:

Inkább azt mondanám más a felhasználása a kettőnek.

A beststuff terméke önmagában is jó, vagy chipsre még több ilyet rakni, vagy bármi.


A másik cég terméke meg szerintem ahogy írta is aki ajánlotta, hogy csinálod otthon géppel a pattogatott kukoricát, és oda tok jó.

2021. aug. 22. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!