Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik daráló tudd csicseribor...

Melyik daráló tudd csicseriborsót darálni és olcsó is?

Figyelt kérdés

Olyan darálót keresek ami képes csicseriborsót is darálni de nem kerül 50e -be vagy többe. Az ideális ár az inkább 10e körül lenne.

Néztem már kávédarálókat de azok nem alkalmasak a célra. Öntőt fém darálókat nem találtam csak egyet amit meg is vettem de rossz ötlet volt. Borzalmas minőség és még tekerni sem lehet csak fémhulladék.

Ha valakinek van tapasztalata ebben tudd egy olyat ami működik és normális árban van akkor légyszíves segítsen.



2021. jún. 20. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Száraz csicserit akarsz darálni?. Mihez kell?
2021. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lisztet akarok belőle csinálni különböző receptekhez.

Igen szárazat.

2021. jún. 20. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Régi kávédarálón csinálom. Ilyenen .

[link]

ha nem elég lisztse akkor még rá darálok elektromossal .

2021. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én 50 ezresem ami tésztát dagaszt, és magvajat is tudok vele készíteni, nem vitte le a száraz csicserit, csak kicsit lekoptatta. Lehet tovább kellett volna próbálkoznom, de nem mertem. Ezek után nem tudom mi viszi le.
2021. jún. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, hogy megéri-e tönkrevágni egy akár párezer ft-os darálót is - ahelyett, hogy megvennéd a csicseri-lisztet....


Iszonyú kemény, és nem lehet ugyanazt a minőséget előállítani még a hiperszuper nagyteljesítményű robotgépekkel sem.

2021. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


1300 ft kilója - liszt


A piacon nálunk ezer körül van a natur csicseriborsó...


kilónként 300 ft-ért tuti nem vacakolnék a darálással, bevállalva a rizikót, hogy tönkremegy a gép.

2021. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem minden késes aprítóval...
2021. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!