Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megtudtok enni egy tábla csokit?

Megtudtok enni egy tábla csokit?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok ilyen? XDDD

2021. júl. 6. 08:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Csokija válogatja... a nagyon tömény csokikat nem, de pl mazsolásat, mogyorósat bármikor. Simán.
2021. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
61%
Valószínűleg meg tudnék, de soha nem próbáltam, minek? Még 1 nap alatt sem ettem meg soha egy táblával.
2021. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
90%

#12 én meg azt hallottam, hogy inkább egyen egy lány is rendesen, mert az imponál a pasiknak. Na bumm :D

Engem pont nem érdekel ki mit gondol, haverokkal szülinapomon simán bevágtam egy nagy gyros-tálat, rá egy fagyit :D Mondjuk igen, én is sportolok elég sokat :)

Majd biztos azért fogok egész nap koplalni, hogy jaj más mit gondol rólam, aztán este jól telezabálni magam mindennel, hogy estére teljesen kész legyen a gyomrom. Aki mások miatt eszik úgy ahogy, az nem kicsit mutat megfelelési kényszerre vagy valamilyen mentális betegségre.

2021. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Metionin ***** válasza:
82%
23. A csaj azt mondta, hogy neki otthon ezt tanították, hogy egy nőnek nem illik sokat enni (én nem gigamega adagokra gondoltam, hanem pl. egy ebédmenü vagy 1 girosztál) csak csipegetni illik. Mármint ha látják. Otthon a 3 tányér káposztásbab se gáz. Érdekes amúgy mert az egész családja el volt hízva, lehet hogy valamikor beszólt valaki az anyukájának és emiatt alakult ez ki.
2021. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy időszakom, amikor naponta megettem egy táblát. Volt, amikor kettőt is.
2021. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
84%
#24 ez a szomorú, hogy a tájékozatlan szülők hülyeségre nevelik a gyereket, aki bár később nem tudja alátámasztani a miértjét a dolognak, mivel belé lett nevelve, szentül hiszi hogy ez így a jó, és valószínűleg el fog utasítani minden normális felfogást. :/
2021. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2021. júl. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!