Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az jó hogyha magamba 'tuszkolo...

Az jó hogyha magamba 'tuszkolom' a folyadékot?

Figyelt kérdés

vagy csak annyit igyak amennyit megkívánok?

mert átlagosan kb fél litek folyadékot iszok és nem száraz a bőröm, zsíros az arcom...

3 napja elkezdtem napi 1,5 liter vizet "magambatuszkolni" és úgy érzem kipukkanok, nem is eszem sokat mert úgy érzem már nem fér...

jó ez így vagy inkább igyak annyit amennyit megkívánok?


2010. aug. 27. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Én is keveset iszok, kb. 0,5 l-t naponta, nekem is 1,5 l- t kéne innom min. mivel volt vesekövem és nem kívánom senkinek sem azt az érzést...
2010. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
75%
Hát.. másfél liter nem sok, annyit minimum igyál. Egy testépítő 5-6 litert megiszik egy átlagos napon...
2010. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagembernek nyáron 3 liter vizet kéne letolnia. Szerintem erőltesd, mert a vízhiány közvetett módon sok betegség okozója lehet.
2010. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na monndjuk ez attól is nagyban függ, hogy hány éves vagy, mennyi fizikai munkát végzel, ha tanulsz, sportol-e mellette...stb
2010. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az egészséges elvileg 2liter folyadék/nap.

Anyukám napi 1litert ha megiszik, azmár csoda nála.

Én ha napi 3liternél kevesebbet iszom, rosszul leszek.

:D

Mindenki változóan csinálja, szerintem nem lehet mindenkinek ugyanannyi a folyadékszükséglete. Függ ez sokmindentől. :D

2010. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

16 éves

lány

tanulok

nem nagyon sportolok

70kg és 178cm

2010. aug. 29. 19:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy hol.
2010. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mi hol?
2010. aug. 30. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!