Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülnének ezek a...

Mennyibe kerülnének ezek a dolgok, és mennyire hizlalnak?

Figyelt kérdés
1 kg banán, 1 kg alma (persze nem úgy, hogy egy nap alatt az egészet) kakaópor (napi 1 bögre meleg kakaó, reggel) pár pohár Activia joghurt, rostos/mézes (1 nap 1 doboz). Beteg vagyok, és ezeket a dolgokat kívánom :S Vegetáriánus vagyok. Szerintetek 4-5 nap alatt ezektől híznék, vagy fogynék? A narancsot kihagytam a felsorolásból.
2010. aug. 27. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy 1500 Forintból ez kijön. És szerintem nem nagyon hízlalnak, pláne ha csak addig élsz ezeken, amíg beteg vagy. Inkább fogynál talán, persze mennyiségtől függ. Utána azért egyél valami tartalmasabbat is, amiben fehérje is van :).
2010. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Hát a banántól lehet hízni.


inkább ennél rizst, meg hozzá rántott karfiolt, brokkolit

vagy sült cukkinit sajttal, meg salátákat,

natúr joghurtos ezersziget, vagy kapros öntettel


Tojást, halat sem eszel?

2010. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nem valami hízlaló menü. szóval nyugi :) de nem unod meg 4-5 napig ezt enni?
2010. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!