Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Túl zsírosat ettem reggel,...

Túl zsírosat ettem reggel, most rosszul vagyok. Mi a legjobb, amit tehetnék?

Figyelt kérdés
Reggel nagyon éhes voltam, és csak a tegnapi ebéd maradék volt itthon, ami nagyon zsíros volt. 2.5 órája ettem meg, de még mindig ugyan olyan rosszul érzem magam, nagyon nem esett jól, és délután úszni mennék. Nem szeretnék se hányni, se hasmenést... Az ennyire zsíros kajáktól néha-néha annyira rosszul leszek, hogy kitart egész nap... Mi a legjobb, amit tehetnék? Ne egyek már semmit, csak vizet igyak? Vagy?
2021. júl. 26. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor sok vizet iszom, meg néha egy kis tejet, az is szokott segíteni. Általában utána inkább már csak gyümölcsöket eszem, meg olyat ami nem zsíros, vagy olajos.
2021. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Menj el a haziorvoshoz es nezesd meg az epedet.
2021. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Citromos víz, gyömbér nekem segíteni szokott.
2021. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az Espumisan gyöngytabletta szokott segíteni, én is gyakran beteg vagyok a zsíros ételektől. És sok folyadék
2021. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Espumisan hatóanyaga a szimetikon, az fingás ellen jó. A nehezen emészthető zsíros ételek megemésztéséhez a szervezeted pancreas enzimeket termel. Ez van a Dipankrin tablettában, ami vény nélkül kapható a patikákban, ha kevés lenne, amit te termelsz...
2021. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!