Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szoktál energiaitalt inni?

Szoktál energiaitalt inni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 17. 22:19
A kérdező szavazást indított:
igen, sokat (napi szinten)
igen, de nem sokat (heti 1-3)
néha (havi 1-3)
nagyon ritkán (évi 1-5)
nem
nem, mert már leszoktam
nem, még soha nem ittam
145 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ritkán iszok, kéthavonta egyszer, max egyszer többszőr. Nem vagyok ráfüggve, pedig sok dolgot is csinálok. Nálam amúgy nem adja az plusz engergiát, de le se fáradok tőle, csak olcsó és finom. Pár van egy haverom, fele annyit dolgot csinál mint én és egy héten egyet kettő iszik, régóta. Aztán ne is beszéljünk pár ismerösőmről (direkt nem haverként említem, csak nem vok vele rosszba), aki megiszik egy nap hármat, és szinte egésznap nem csinál semmit.
2021. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Havonta kb. 2-szer,max. 3-szor.
2021. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Régen energiaitalt ittam kávé helyett. Míg más minden reggel megiszik egy kávét, én ugyanígy az energiát cisszentettem fel reggelente. Akkor szoktam le erről, amikor megittam egyet, és közvetlenül utána el is aludtam.

Asszem immunis lettem a koffeinre. Mivel elsősorban a hatása miatt ittam, onnantól abba is hagytam. Most néha (mondjuk havonta egyszer) megiszok egyet csak úgy.

2021. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Napi 1 vagy 2 dobozzal olyan 15 éve.
2021. aug. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
96%
Néha de én maximálisan az íze miatt.
2021. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Igen, nagyon szeretem.

Most 1-2 éve pénzhiány miatt nem tudok egyszerűen venni még azt se úgy mint régen de még most is azért beleszorítok egy kettőt.

Amúgy 2016 óta függtem rá de sosem lett tőle bajom, pedig volt hogy 4et is ittam egy nap. Főleg az íze miatt is mert néhány nagyon finom. Ez az egyetlen jó dolog amit nagyon szeretek. Emlékszem mikor először kóstoltam féltem hogy egyből bajom lesz, felmegy e a szívverésem pedig az még egy spar budget volt az elsőm. :D...Amúgy ez konkrétan 5 éve, itthon sem ellenzik, néha vesznek nekem ha nehezebb napok jönnek. Volt azóta kedvenc és pocsék is amit kóstoltam de a top 2 az az Adrenalin (almás, dinnyés) és a watt-dinnyés egres. Persze nem jó rászokni valamire, de inkább ez mint mondjuk a cigi. De amúgy átlagosan napi 2 doboz szokott lenni persze van amikor nem minden nap veszek, mert elfeljetem...(lehet pontozni XD)

2021. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
én egyáltalán nem, főleg az íze miatt, de a szaga se tetszik, na valaki pont meg pont amiatt issza :D nem vagyunk egyformák
2021. aug. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7 uh, szagától mar rosszul leszek, meg se tudnám közelíteni xD
2021. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Egyszer se, és nem is kezdem el.
2021. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Nem szoktam! Nem olyan régen megkívántam pedig.
2021. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!