Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Creatine monohydrátot tapsztal...

Creatine monohydrátot tapsztalat? (Remélem: jól írtam) :) Hízás a cél! 20 éves, 44 kg, 160 cm-es lány vagyok, egy edző ismerősöm ajánlotta,elvileg 2 hét alatt edzés ,megfelelő étrend mellett,14 kg lett. Vélemény? Tapasztalat? :)

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy vissza is fog esni, ha abbahagyod, vízvisszatartással működik. Hmb-vel kombinálva ajánlották régen.
2021. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha a mozgastol megjon az etvagyad jobban akkor nehany kilo talan feljohet. Szerintem olyan termek kell neked ami tobb szénhidrátot tartalmaz. Minden gyarto kinal szinte ilyet. Pl Scitec nutrition jumbo. Probald ki, először kisadagban h nem e vagy allergias egy osszetevojere. De be is mehetsz egy Scitec vagy biotech uzletbe, mond el mi a celod, otthon olvass utanna aztan probald ki vmelyiket
2021. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kizárt 2 hét alatt 14kg-ot hízni. Inkább vegyél valami komplex B vitamin készítményt, és figyelj oda az étkezésedre.
2021. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy német doki B-vitamin komplexet ajánlott. 165/40-ről indultam - a 165cm sajnos maradt :) de a 40kg-ból 52-53 lett és ezt stabilan tartom már több mint 20 éve. De nem 2 hét alatt "híztam meg", hanem nagyjából egy év kellett hozzá. Versenyszerűen sportoltam, de már régen nem. :( Viszont most sem kell arra figyelnem, hogy mit/mennyit eszem, jöhet bármi.
2021. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 a creatinra ennyit ígérnek, és sokaktól hallottam, hogy igaz is. Annyi a bibi, hogy vizet tart bent a sejtfalon belül.

Felfúj, mint a kox, de tény hogy teljesen más a mechanizmusa, és nem olyan egészségtelen.

2021. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!