Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Errol a keskeszletrol mi a...

Errol a keskeszletrol mi a velemenyetek? Illetve a marka? Anyukamnak szeretnem szulinapjara megrendelni :))

Figyelt kérdés
[link]

2021. szept. 5. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Kést tilos ajándékozni!

A harag jele!

2021. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ne.
2021. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy komoly késkészlet.

A gyári éle valszeg elég jó, de ha kicsorbul nehezen élezhető újra, és nem is tartós az éle.

Ez egy tömegcikk, valszeg sima rugóacél az anyaga.

Nem a használhatatlan kategória, de nagyon az alja a késeknek.

2021. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1, tudom, de egy keskeszlet minden vagya, ezert gondoltam, hogy nem babonazok most.
2021. szept. 5. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:

A babona úgy szó, hogy ha a megajándékozott fizet érte, akkor nem fog ártani - és a fizetés lehet majdnem jelképes, elég a legkisebb pénzdarab is!

De ettöl függetlenül ez tényleg nem igazán éri meg, nem jó minöség!

2021. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azert durva, hogy mennyien nem ajanljatok a kest, nem hittem volna hogy ilyen gagyi. Ilyen edenyeink vannak, es mar 2 eve birjak a strapat
2021. szept. 5. 22:31
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Ára alapján gagyi. Valószínűleg hengerelt. Egy jó kés az mindig kovácsolt, erre figyelni kell (20-30 ezer körül van egy jó szakácskés, most készülök venni én is).

Ennél a linkelt készletnél szép nyélre rádolgozzák a szar, hengerelt pengét. 2-3 hét múlva kimegy az éle, és lesz egy csomó felesleges cucc a fiókban megint.

2021. szept. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegyél kést, de ne ezt. Ez gagyi, 1 db normális kés legalább triplájába kerül, mint ez az egész készlet. Vegyél egy séf kést 20 ezer körül, az még talán anyujádat is túléli.
2021. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom
2021. szept. 6. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!