Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ajándékkosár válogatás "prémiu...

Ajándékkosár válogatás "prémium" termékekből?

Figyelt kérdés

Ajándékkosarat szeretnék összeállítani egy olyan személynek, aki nagyon egészségtudatos, magukra kvázi értékhatár nélkül költenek. Desszert, egészséges csemegék ötlete érdekelne, de akár ízléses ajándéktárgy is jöhet. Elsősorban nőnek, de a férjének is tennénk bele drága italt. Sajnos ilyen téren nem igazán vagyok jártas, miket érdemes beszerezni és honnan?

Ital max 10e ft, a többi 20e ft körül.

Köszönöm szépen!



2021. okt. 1. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire egészségtudatos? Mert ha tényleg az, akkor az alkohol nem a legjobb ötlet.
2021. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az mit jelent, hogy egészsegtudatos? Természetes összetevőket tartalmazzon vagy glutén-,tej-,tojás-,cukormentes, szénhidrátcsökkentett, vegán, alkoholmentes?
2021. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A nőre vonatkozott az egészségtudatos, többnyire kerüli a cukrot, szénhidrátot, de nem zárja ki teljesen, így inkább magas kakaótartalmú desszertre, gyümölcsös dolgokra gondolok. Sajnos annyira nem ismerem őket, csak amit kívülről látok.

A férjnek mindenképp alkoholt szeretnénk, de abban sem vagyok jártas, nyilván tudnék válogatni boltban, de ha valaki ajánlana saját tapasztalat alapján jó bort vagy whiskyt vagy ilyesmit, amivel talán annyira nem lövök mellé, az szuper lenne.

Tudom, ez így nehéz, de ötletem sincs. 😄 A lényeg az lenne, hogy nem Milka csokit és Mogyi rágcsákat tennék bele. :) Ha kell, drágább/speciális üzletbe is bemegyek, ha valami nem a szokásos boltokban érhető el.

2021. okt. 1. 13:59
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Az italnál azért pontosítsd az árkategóriát. 10 ezerért nagyon kevés normális whiskyt lehet kapni, borból viszont már kevesebbért is lehet elég jókat venni.
2021. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondanám, hogy 20e Ft alatti "vállalható" alkoholok, akár bor, vagy whisky, vagy különleges fehér rum, ilyesmi, és majd a teljes végösszeget tekintve mérlegelünk, hogy melyik fér bele.
2021. okt. 1. 14:05
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendben. Esetleg tudsz bármit, hogy milyen italokat szeret/szokott inni?
2021. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Semmit :( Munkahelyi ajándék lenne. Megpróbálok körbekérdezni, hátha valaki tud pontosabbat, de szívesen gyűjtenék általános ötleteket. Igazából gesztus értéke lenne, mivel nem ismerem őket jól, de azért nem akarnék valami általam választott vacakkal beégni, így szeretnék jót venni, még ha nem is issza, de ne valami gagyi legyen.
2021. okt. 1. 14:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ne vegyél nekik piát így ismeretlenül. :D

Mi is kapunk csomó embertől olyan alkoholt amit mi utálunk, meg a legtöbb ismerősünk is, már nem tudom hova rakni, és nagyon kellemetlen hogy (főleg ha már tízszer szóltunk az illetőnek, hogy nem szeretjük az adott piát) átvegyük és még vágjunk is jó képet hozzá... :/

Mondjuk eleve hülyén érezném magam, ha egy ismeretlentől 10-20ezres italt kapnék. :D


Ami eszembe jutott, lehet pár helyen venni ilyen gusztusosan összerakott aszalt gyümölcsöket kis kosárkában, én mondjuk egy olyannal próbálkoznék, az dekoratív, relatíve egészséges, és nem nagyon drága. (Ha meg nem szeretik, arra könnyen találnak jelentkezőt ismerősök között.)

2021. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2021. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8#

Jogos, köszi :) Lehet tényleg az lesz, hogy valami guszta, kész kosarat nézek.


9#

Köszi, ezek is jók!

2021. okt. 1. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!