Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meddig nem romlik meg? Az...

Meddig nem romlik meg? Az olyan étel, amely nem tartalmaz tejterméket, tojást és állati eredetű összetevőket, meddig áll el hűtőben tárolva? Egy desszertről van szó, Pöttyöske a neve, csak ez vegán módon van készítve.

Figyelt kérdés

Tartalmaz: háztartási keksz, eritrit, kakaópor, víz, margarin, mazsola, kókuszreszelék.


Amúgy mazsolát és kókuszreszeléket nem szoktunk máskor beletenni, de tegnap kipróbáltuk így is.


A segítséget előre is köszönöm!



2021. okt. 23. 14:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat. (Senkinek nem adtam pirosat.)
2021. okt. 23. 17:24
 12/17 A kérdező kommentje:

#10. Senki nem írta, hogy trutymókának hívják. Egyébként nagyon sok néven ismerik az emberek. Attól, hogy te más néven nevezed, még nem kellene beszólni.


Gondolkozz már el azon, hogy a szalámi mennyivel értelmetlenebb elnevezés, mivel az húsból van.


És ez nem is tekercs (!), mivel nincs ebben semmi feltekerve. A tekercs az a kókusztekercs, vagy egy bejglihez hasonló dolog, ami tényleg fel van tekerve!


Úgyhogy mielőtt beszólnál, legalább gondolkoznál.


Egyébként akkor már leginkább a kakaós kekszes rúd lenne a legértelmesebb név. A Pöttyöske az egy fantázianév, ha nem jöttél volna rá. És láthatóan nem jöttél rá.

2021. okt. 23. 17:31
 13/17 A kérdező kommentje:

#10.

Tekercs szó jelentése

tekercs (főnév)

Fájl:Tekercs.jpg

Feltekert hosszú szál vagy sáv. Henger vagy korong alakúra tekert hajlékony anyag.


Az asszony egy tekercsbe szedi a kibomlott madzagot. A boltban kapható vécépapírcsomagban tíz tekercs van.



Eredet [tekercs < teker + -cs (főnévképző)]



A szalámi (olasz eredetű szó, olaszul: salame, tsz. salami) füstölt kolbász-különlegesség.

Az olasz szalámi (salame) erősen füstölt kolbász.

2021. okt. 23. 17:47
 14/17 anonim ***** válasza:
5%

Nettó lesz.rom, hogy szerinted mi lenne logikus, meg nyelvtanilag helyes elnevezés, ennek a süteménynek a közismert neve akkor is az, amit írtam :)))


Na menjél színezni a lapjaidat, pöttyöstrutymó.

2021. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

14!


Te se vagy egy észlény. A kerdezo Pottyoskenek ismeri. Tudod, oylan ez, mint a tócsni, annak is van millió neve. A trutymót meg én írtam. Nem, nem azt, hogy az a neve. Azt, hogy annak hangzik a leírás alapján. Ha valami téma nem tetszik, enm kötelező ám hozzászólni

2021. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#14. Leírtam, hogy egy csomó neve van. Az, hogy nem tudod belátni, hogy az általad írt nevek értelmetlenek, engem nem zavar.

Úgy hívod, ahogy akarod, én pedig úgy hívom, ahogy én akarom.

Nem tudom, miért vagy ilyen rosszindulatú, de ha azt gondolod, hogy az úgy jó neked, akkor legyél továbbra is csak rosszindulatú utálatos.

Gyógyulást kívánok.

2021. okt. 23. 18:37
 17/17 A kérdező kommentje:
#15. 💐💚
2021. okt. 23. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!