Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van valami igazság alapja...

Van valami igazság alapja annak, hogy a csoki tartalmazhat légylábat is?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, ezt nem én találtam ki, hanem valami blogon olvastam. Elvileg egy tábla csokoládé tartalmazhat nyomokban akár 8 légylábat is. Én se hiszem el nagyon és a Milka csoki hátuljára szó sincs ilyenről. Azért gondoltam utána járok, hátha tudtok erről valamit... Bocs a hülye kérdésért. :D

2013. okt. 5. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez milyen baromság! Mégis, miért tartalmazna? Gondolkodj már el, szerinted valaki elkapdossa a legyeket, hogy beletegye?

De, ha úgy gondolod, hogy véletlenül belekerülhet készítéskor (nem táblánként 8, hanem 10 évben egy...), akkor igen. Mint, ahogy minden más ételbe is...

2013. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül belekerülhet, el tudom képzelni. Egeret is találtak már egyes előre csomagolt élelmiszerekben hát akkor a légyláb igazán nem tünik lehetetlennek főleg, hogy az a rohadt legyek mindenhova odaszállnak és tömegével fordulnak elő mindenhol.
2013. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

BAJOD VAN A LÉGYLÁBBAL?


A hozzáadott cukor nem zavar? Milka csoki? A gennyes tejes szmötty sem zavar, ha már itt tartunk? Jó az a légyláb..

2013. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért pont a lába. Miért nem a szárnya, vagy mondjuk a szeme... Van valaki, aki kifejezetten a légytestrészek szortírozásával foglalkozik, hogy ne az egész légytest kerüljön a csokiba, hanem szigorúan a lába?
2013. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Simán benne lehet a légy bármelyik testrésze.
2013. okt. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Éppen tegnap volt a Dr. Csont egyik részében egy csokiba fojtott lány esete.

A filmben elhangzott, hogy az amerikai fogyasztóvédelmi szabályok megengednek 100 kiló csokiban 60 rovart és egy rágcsálót!

2013. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Ezt a csokimasszát, amiben a 60 rovar és az egy rágcsáló benne lehet még megszűrik, de a szűrő lukai akkorák (hogy a csoki azért átfolyjon), hogy valószínűleg azon a légyláb átfér.

A szűrőn fennakad a rágcsáló, de a szőre belekerülhet, fennakad a rovar teste és szárnya is. Persze a keverésnél leváló egyéb dirib-darabok is átférnek a lukakon.

A magyar élelmiszerügyi szabvány elfogadható és nem elfogadható mértékű rovar-és rágcsálószennyezésről beszél (anélkül, hogy megmondaná, hogy mennyi az annyi), tehát valamennyi megengedett nálunk is.

2013. okt. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel nemcsak a csokiban, hanem bármiben lehet bármi. És ezt eddig is tudtuk. Lényeg, hogy amikor esszük, ne tudjunk róla, hogy pont abban mi van, mert elmegy az étvágyunk. Bár lehet, hogy erre fogyókúrát lehetne alapozni.
2018. aug. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!