Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Főzés és elfogyasztott kaja...

Főzés és elfogyasztott kaja után ki utál még rajtam kívül elmosogatni, akinek nincs lehetősége mosogatógépet venni?

Figyelt kérdés
Négyen vagyunk, de gyűlölök mosogatni. Anyósom pl. kimondottan szeret. Nem is értem, mi szeretnivaló van rajta. Ti hogy álltok a mosogatáshoz, akinek szintén nincs mosogatógépe?

2021. nov. 25. 13:43
A kérdező szavazást indított:
szeretek kézzel mosogatni
nem szeretek kézzel mosogatni
előfordul, hogy meghagyom másnapra
35 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom. Nem szeretek mosogatni, olyan semleges, kötelezettség. De szeretem az üres mosogató látványát, mert akkor nyugodtabban tudok leülni pihenni. De van, hogy este már otthagyom..
2021. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Laylah ***** válasza:
100%
Én mondjuk egyedül lakom most, párom átjár pár naponta. Kevés mosatlant csinálok, így ráérek minden másnap vagy harmadnap vele, hogy azt a két tányért meg 3 poharat elmossam. Frissen költöztem, szóval főzni egyelőre még nem nagyon főztem, de azt nyilván aznap mosom el, de soha nem közvetlen étkezés után.
2021. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Betegesen rendmániás vagyok. Mindig elmosogatok, de nem szeretek. Csak azért csinálom meg rögtön, mert ha mosatlan marad valami, akkor nem vagyok jól.
2021. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%

Nem tudsz összespórolni egy mosogatógépre valót...???

Már 80e körül is lehet kapni..

HAsználtat meg még olcsóbban.

2021. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak pénz kérdése a mosogatógép. Nálunk pl. nem fér el
2021. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem azért nincs mosogatógép, mert esetleg nem tudnánk megvenni. Nálunk a helyhiány az oka, sajna kicsi a lakás.

Ha sütök valamit (ami alá nem lehet zsírpapírt tenni), pucerálni, sikálni a sült hús után a tepsit. Kb. ilyenekre gondoltam, de köszi az eddigi válaszokat is, megy a zöld pipa.

2021. nov. 25. 14:29
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

6: sütőzacskót szoktál használni?

Az után nem kell mosogatni, tiszta marad a tepsi.

2021. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én "on-the-fly" szoktam mosogatni, nem azért mert nincs jobb dolgom, csak:


1.: Amit én csinálok meg, az meg van csinálva.


2.: Ha otthagynám, akár csak pár órára is, akkor rászáradna és magammal b*as.znék ki még jobban.

2021. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7., Igen, szoktam. De nem mindenre jó, tepsis rakott káposztát, vagy rakott krumplit nem lehet benne elkészíteni.

De igazából a főzés utáni szeretek-nem szeretek mosogatásra gondoltam.

Mert: Anyósom azt mondta mindig, hogy ő kimondottan szeret mosogatni. Mondjuk ő pl. sosem öblített le semmit. Elmosta mosogatószerrel, aztán kész. Amikor mentünk hozzájuk, csodálkoztam is. Nálam alap, hogy el is öblítem.

Már ott tartok, hogy bedugom a fülem és zenét hallgatok.:)

2021. nov. 25. 15:32
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
De hol van a férjed? Ő mit csinál? Miért nem mosogat legalább minden másnap?
2021. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!