Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vissza lehet rakni a fagyóból...

Vissza lehet rakni a fagyóból kivett tortát a fagyóba, miután két napig a hűtőben volt?

Figyelt kérdés

Marcipán torta, tejszínhab is van benne. Az üzletben, ahol vettük is a fagyasztóban volt.


Kérdés: vissza lehet e rakni a fagyóba, miután 2 napot a hűtőben állt? Megenni lehetetlen, sajnos a fagyó elkezdett kiolvadni, emiatt raktuk az egészet a hűtőbe 2 napra, míg a fagyasztó helyre jön. Mostmár működik rendesen, de vissza rakhatom e?



2021. nov. 26. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2021. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Semmiképp! Kórház lesz a következő alkalommal belőle, de min. egy cifrafosás
2021. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is ettől tartottam.
2021. nov. 26. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Minden fagyasztott élelmiszerre rá van írva, hogy kiolvadás után tilos visszafagyasztani. Nem véletlenül.
2021. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Értem. Köszönöm szépen.
2021. nov. 26. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

Simán vissza lehet rakni. Valamiért a fagyasztást egy ilyen misztikus légkör veszi körül a mai napig is, pedig annyira azért nem új a technika.

Azok az emberek mondják, hogy nem lehet, akik az egy hete lejárt szavatosságú lisztet is kidobatnák az emberrel.

2021. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!