Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Toltott kaposztanak kivettem...

Toltott kaposztanak kivettem a fagyobol a daralthust kiolvasztottam mikroba es hat barhogy fuszereztem borzalmas ize volt lehet a veres lé is belekerult. Szerintetek jo lesz ha megfozom?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Eleve nem kéne a nyers húst kóstolgatni.
2019. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fuszerezes miatt mindig megkostolom. Ennek meg amugyis fura allaga volt olyan nedves. Mar megtoltottem a kaposztaba csak nem ertem mi lehet a gond vagy megegyuke
2019. nov. 21. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A darált hús lehetett romlott, mert ha a fagyasztóba már úgy került, akkor amrad romnlott.

Másrészt darált húst nem olvastunk ki mikróban, mert fele megsül, fele nyers marad, és az egész moslék lesz.

Emellett ha más most rossz ízü, akkor mitöl javulna meg?

Szerintem dobd ki, holnap vegyél friss húst és azzal készítsd el!

2019. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A husnak nem volt baja csak az hogy mikroban olvasztottam
2019. nov. 21. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, hoyg mikróban olvasztod, nem lesz rossz íze a húsnak!
2019. nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt rossz a hús, akkor az lehetett a baj, hogy kvázi só, fűszerek nélkül megfőtt a hús kissé. Tuti. Vagyis azt érzed, hogy íztelen.
2019. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!