Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hentestől vett füstölt szalonn...

Hentestől vett füstölt szalonnát szeletekbe le fagyasztottam. A fagyóból ki véve 3-4 nap múlva meg avasodott, Mi a gond ?

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem volt rendesen felfüstölve.
2019. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiolvasztás után megkell enni hamar , mert a fagyasztás , olvasztáskor vizesedik a szalonna és ezért avasodik.

Annyit vegyél ki amennyit rögtön elfogyasztol.

2019. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

5-6 szeletet veszek ki egyszerre az avasodik meg.Már évek óta ott veszem, most történt ez az avasodás.Nézzek más hentes

t?

2019. febr. 3. 19:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Régebben én is sok disznót vágta, de ilyen jelenséggel sosem találkoztam.
2019. febr. 3. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a fagyasztód nem hüt eléggé és akkor lassan folytatódik az avasodás ott is, vagy valamiért más volt a kiindulási alap (disznó húsa, tartása), ami miatt más lett.

Egyszerre ne több szeletet szedj ki, hanem csak annyit, amennyit aznap elfogyasztasz, akkor nincs ilyen gond.

2019. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Lehet venni 10 dekát is, akkor nem kell fagyasztani...
2019. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem avasodott meg még szalonnám. Előbb szárad ki vághatatlanra, mint, hogy avas legyen. Rossz volt a szalonna valószínű.
2020. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!