Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit ettél ma ebédre és vacsorára?

Mit ettél ma ebédre és vacsorára?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Vacsorára saját készítésű pizzát

(ma mást nem ettem)

2021. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is csak vacsoráztam.Sült tojást,szalonnával és hagymával,uborkával és kenyérrel.
2021. nov. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Mivel ez egy nagyon fontos kérdés, így nem szeretnék lemaradni. :) Épp most vacsiztam. 00:40 perc. Palacsintát sütöttem, miközben épp az őslényekről ment egy műsor a TV-ben. Ez is nagyon lényeges. Tegnapelőtt vettem egy 250g-os túrót, meg többek közt 2db citromot. Kinyomtam az egyik citromot, sajnos nagyon vastag héja volt, így elég kevés levet kaptam, de kanállal még sikerült valamennyit megmentenem. Amilyen kevés volt a leve, annál jobb volt az illata. Ritkán találkozom ilyen jó illatú citrommal. Mag nem volt benne, csak, hogy a legfontosabb információt ki ne felejtsem. Szóval tettem bele egy kis cukrot, meg édesítőt és összekevertem a túróval , meg kevés tejjel és egy kanál étolajjal. Megtöltöttem a palacsintát. 8db lett. 1db üres palacsinta megmaradt, amivel megkínáltam a Wifi kutyámat. Megettem 2db-ot és ittam rá vagy fél liter tejet. A többit a hűtőbe teszem, 00:01 órakor.

Nos, úgy érzem, hogy ez a válaszom 100 százalékot ér, ha esetleg volnátok szívesek megtámogatni ebbéli számítási műveleteimet, úgy azt nagyon jó néven venném. A kérdezőnek pedig hálásan köszönöm a kérdést. :)

2021. nov. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
81%

Reggeli: tojás, rizs, turmix

10 órai: banán, alma

Ebéd: garnéla, tészta

Nasi: mandarin, narancs, ananász

Vacsora: hideg tál


És most nem bírok aludni pedig fel 6 kor edzés! :)

17/F

2021. nov. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Ebédre a tegnapról maradt rántott pulykát ettük, friss salátát készítettem mellé. Vacsorára a gyerekekkel sütöttünk rakott krumplit, úgy pakolták be a jénaiba a cuccokat, öröm volt nézni. 😄
2021. nov. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Ebédre párolt káposztát. Vacsorára rakott zöldbabot.
2021. nov. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 molnarmarcell21 ***** válasza:
54%
Ebédre és vacsorára ugyanazt szoktam, tegnap ez Jókai-bableves volt.
2021. nov. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Ebédre: egy általam készített rántott csirkemelles zsemle sok paradicsommal!

Vacsorára: tonhal saláta (majonéz és öntet nélkül mert azokat nem igazán kedvelem)

2021. nov. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
ebédre bubble and squeak volt, este meg a maradéka
2021. nov. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Reggelre szendvics, ebéd és vacsora székelykáposzta.
2021. nov. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!