Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kockázott pulykacomb filé...

Kockázott pulykacomb filé mennyi idő alatt lesz puha párolva?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 17:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
10, írta, hogy fel van kockázva!!!
2021. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az nem sokat jelent.
2021. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
1,5*1,5*1,5cm3 es kockákra vágják általában, ha ez nektek 35-40 percig tart megfőzni, ott komoly gondok vannak a tűzhellyel
2021. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%

13-mas, komoly gond maximum a te hozzáértéseddel, meg az igénytelenségeddel van!

Combról van szó, nem mellről, jó reggelt kívánok!

Sajnos dolgoztam már én is olyan ... hát nem is tudom, se kollégának, se szakácsnak nem hívom szívesen, szóval olyan nagyképű főzőemberrel, aki szakácsnak hívta magát, hogy mindent félig nyersen adott ki, de annak az lett a vége, hogy majdnem meg is verték. :)

Ja, apropó, nem teljesen ez a téma, pont a múlt héten ítéltek el egy szakácsot, börtönbüntetésre, mert a félig nyers szarával megmérgezett vagy 30 embert.

Ő is vagy 30 éve a pályán volt , asszitte, hogy ettől majd ő tudja, mit hogy kell...

Hát, nem!

Egy összekockázott pulyka felső comb felpuhulási ideje kb. 40 perc.

6-10 perc mondjuk a pulykamellnek elég, annak talán még sok is, de egy comb, ennyi idő alatt, maximum csak felkeményedik, meg épphogy nem lesz belül véres. Ami még baromi távolról integet annak, hogy az puha is legyen!


Egyébként meg nincs itt helye kontárkodásnak, meg fantáziálgatálásnak, baromi gyorsan igazolhatja az élet, kinek van igaza:

Kedves kérdező, végül mennyi idő kellett a húsnak?

2021. dec. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kb. 1 órát főztem végül, hogy puha legyen. Köszönöm a válaszokat. :)
2021. dec. 6. 08:55
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
Én pedig köszönöm a visszajelzést! :)
2021. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!