Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Serpenyőben lehet sütni...

Serpenyőben lehet sütni pulykacombot/szárnyat, vagy hülyeség?

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Serpenyőben mindent megsüthetsz. A hús vastagságát kell figyelembe venned, a vastagabb húsrészeket kisebb lángon süssed. Valamiért, tepsiben megsütve jobban el tudom képzelni a pulykacombot/szárnyat.
2020. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyilván, de nekem nincs sütőm :(
2020. okt. 31. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Akkor csak félig-meddig sütném a csontos pulyka húsokat, tehát egy elősütés után, fedő alatt, lassan párolnám készre.
2020. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem kivitelezhetetlen. Körbepirítod nagy lángon, és egy nagyobb lábasban puhára párolod, majd visszasütöd zsírjára. Ha nem vagy elégedett a színével/állagával akkor a serpenyőben még rápiríthatsz.
2020. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És a párolás mennyi idő?
2020. okt. 31. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Igen. Én pl csirkecombot sütöttem így ma.

So, bors kevés olaj, félő nélkül sütöttem amíg a nagyja víz kijött belőle. Így nem fő meg. Mikor kezdett kicsit szine lenni akkor fedő rá. Néha megforgattam. Az utolsó 5 percben a legnagyobb fokozaton megpiritottam. Nekem sincs sütöm.

2020. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
párolás ideje a hús vastagságától függ. de ha beleszúrsz egy húsvillát a csontig, és már nem csorog a rózsaszín lé, akkor kezdheted pirítani
2020. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet, csak legyen megfelelően nagy a serpenyő, és ne feledkezz meg a zsiradékról sem.
2020. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha fedőt is teszel rá, akkor az majdnem ugyanaz, mintha alul sütnéd gázsütőben, csak közvetlenebbül éri a meleg a húst.
2020. nov. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!