Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni 100%-os...

Hol lehet kapni 100%-os kerámia serpenyőt?

Figyelt kérdés

Egy blogon ajánlották, hogy azt használjuk, mert egészségesebb abban sütni-főzni. Hiába keresek a Google-ban, de nem találtam ilyen terméket, csak kerámia bevonatos alumínium serpenyőt.

Egyáltalán létezik 100% kerámia serpenyő?



2021. dec. 8. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, hol olvastad, de nettó marhaság!


Kerámia bevonatost lehet kapni... Ha full kerámia lenne, nagyon sokára melegedne át, és dög nehéz lenne... Mindamellett nem lehetne mosogatógépbe tenni, és törékeny lenne...


A bevonat a fém serpenyőkön speciális (nanotechnológiás) kerámia - ebből nem készítenek serpenyőt, kifejezetten vékony bevonatra való.

2021. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
De miért lenne egészségesebb? A kerámia elindítja a spontán vitamin szintézist, vagy mi az elmélet?
2021. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
A kerámia csak bevonat.
2021. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom, a blog azt akarta mondani, hogy ne kerámia-teflon vegyes bevonatút használjanak, hanem olyat, ahol az egész bevonat kerámiából van.
2021. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Sehol, olyan nincs.
2021. dec. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4-es szerintem is arra gondolt.

De hol találok ilyet?

Mindenhol csak azt írják, hogy bevonatos. Azt, hogy hány rétegű, miből állnak a rétegek azt már nem.

Nem szeretem a teflonos serpenyőket.

2021. dec. 9. 12:46
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

JAvaslom, hogy ne olcsó kínai gyártmányt vegyél (2-3 e ft-ért), hanem valami jobb márkát. Ezek a "perfect home", Blaumann és hasonló noname márkák pár használat után már ragadnak, mint a fene... :(


hanem Tefal, vagy hasnlókat nézz.

2021. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. dec. 10. 09:35
 9/9 anonim válasza:
76%

Létezik 100% kerámia serpenyő, pl. ez:

xtrema ( [link]


"100% pure ceramic. No metal core. No nonstick coating. Only pure ceramic for truly-non-toxic, reliable cookware."


Igaz, borzasztó drága es itthon nem lehet kapni...

2023. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!