Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen serpenyőt használsz?...

Milyen serpenyőt használsz? Öntöttvas? Kerámia? Teflonbevonatú? Zománcozott? Melyik vásárlását bántad meg igazán?

Figyelt kérdés
A szavazás arra irányul, hogy neked milyen serpenyő vált be a legjobban:
2021. nov. 10. 08:25
A kérdező szavazást indított:
öntöttvas
teflonbevonatú
kerámia
zománcozott
egyéb, válaszban kifejtem
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Márvány bevonatos van már kettő egy nagyobb wokos jellegű és egy laposabb de öblös. Mindkettőt imádom,szinte mindent ezekben készítek el,mert abszolút nem tapad le semmi minimális zsiradékkal vagy talán anélkül se, annyira tapadásmentes bevonatok ezek.:)
2021. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb dologhoz sima titán vagy teflon bevonatú serpenyőt használok (van ilyen is, olyan is), ázsiai kajához van rendes szénacél wokom, illetve van egy öntöttvas serpenyőm is, néhány dolgot abban szoktam csinálni, pl. tegnap házi tortillát sütöttem ki benne. Mondjuk én imádok főzni, szóval úszok a koynhai kütyükben :D
2021. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teflonos. Hallottam már róla rosszakat, nem tudom ez mennyire igaz. Ha "tönkremegy" akkor lehet hogy kerámia bevonatost veszek majd helyette, kidobni már nem fogom az biztos, szeretem használni.
2021. nov. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
rozsdamentes acél kimaradt a listából
2022. szept. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

minden tapadásmentes bevonat tartalmaz fluort valamilyen formában (a teflon egy márkanév, kémiailag PTFE, ahol F=fluor).

ismerek olyan embert, aki intoleráns a fluorra, még fluorgumi óraszíjat sem hord

2023. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!