Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az baj hogyha nem vagyok éhes?

Az baj hogyha nem vagyok éhes?

Figyelt kérdés
Már több mint 26 órája nem ettem semmit de egyáltalán nem vagyok éhes. Mitől lehet ez?
2021. dec. 12. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Evéssel jön meg az étvágy

Szerintem ha elkezdesz enni rájössz hogy milyen éhes vagy

Éhséget meg talán azért nem érzel mert beteg vagy, vagy a lelki állapotod miatt nem kívánod az ételt. De ettől függetlenül te is tudod hogy enned kell

2021. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Össze szűkült a gyomrod... legalábbis nagyanyám biztos ezt mondaná! :D)))


Annyit tudok biztosan, hogy ha megéheznél, ne verj be egyszerre 3 adag köröm pörköltöt pásztortarhonyával, mert megmeredsz akár egy múmia.


Erre találták ki az előételeket. Hogy előkészítse a gyomrot a főétel befogadására. Általában manapság ennek nincs nagy szerepe (biológiailag)

de te most kivételt képezel.

Szóval először csak egy negyed adag valamit egyél, esetleg még egy 10 perc múlva 2 deci levest, és csak utána vagy 20 perc múlva egyél értelmes adag kaját, de azt is csak lassan, és csak addig amíg jól esik!

2021. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, egyébként nem föltétlenül baj, ha nem vagy éhes!

Az étel megvonásra a szervezet elég összetett módon bír reagálni, úgyhogy ennyiből nem jelenthető ki, hogy biztos valami baj van veled.

2021. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyszer gyomortükrözésre mentem és előző nap déltől nem volt szabad enni, akkor is csak húsleves levét, és hát én aki sokat szoktam, estére majd megvesztem az éhségtől, de másnap reggelre mikor kellett menni nyomtalanul elmúlt, nem voltam éhes. szóval egy idő után lehet ez, de attól még egyél mert nem jó ha a szervezeted izmot éget a fennmaradáshoz
2021. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!