Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Budapesten lehet valahol...

Budapesten lehet valahol venni hagyományos, csokikrémmel vagy csokipudinggal töltött fánkot?

Figyelt kérdés
Már jó ideje keresek csokikrémmel vagy pudinggal töltött fánkot, de sehol nem találok. Tudom vagy van több "kézműves" fánkozó ahol rengetegféle csokis fánk van, viszont én a teljesen hagyományos, porcukorral szórt, töltött fánkot keresem. (Régen az Auchanban lehetett kapni ilyet, amikor még Cora volt.) Egész sok boltban van egyébként ilyen, viszont mindenhol csak lekváros. Valaki valami tipp?

2022. jan. 11. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Az igazi az lenne ha sajátmagad is el tudnád készíteni, de sajnos ebben a mai világban az már nem mindenkinek opció.
2022. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Pedig hullaegyszerű elkészíteni.
2022. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Igen, rengeteg recept van az interneten
2022. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez szuper, viszont én magamnak egy személyre szeretnék vásárolni 1-2 darabot és nem fél kiló lisztből sütni, továbbá egy lakásban élek ahol a konyha egy rezsóból és egy mikróból áll, tehát még ha sütögetni lenne kedvem sem tudnék mit kezdeni.
2022. jan. 11. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
A Spar már nem tartja ezeket a 100 forintos borzalmait?
2022. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Azokra a szarokra gondolsz? Aldiban lidliben még mindig van.
2022. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%
Ez az igazi fank!!! [link] ... azokat a toltott 'valamiket' max az amerikai rendorok eszik meg :)
2022. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Pékségekben ott legalább jó is.
2022. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!