Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Eurokrémet (fehér-barna) hol...

Eurokrémet (fehér-barna) hol lehet kapni Budapesten?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 20:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
2010. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ilyet? [link]
2010. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a receptet,de a második megválaszoló emberke válasza a megfelelő,mert venni akarok ilyet.Köszi!
2010. szept. 10. 09:35
 4/23 A kérdező kommentje:
Tudom hogy Szeged környékén lehet kapni,de hát Pesti vagyok,rengetetet ettem gyerekkoromban,Jugóból hoztuk,és most sehol nem találok.Ugyanígy vagyok a dobozos (0,33) Almdudlerrel is.Azt meg Győrben kapni állítólag..(?)
2010. szept. 10. 09:38
 5/23 anonim ***** válasza:

2.vagyok :)

Hát én nem vagyok pesti, de még csak magyarországi sem :) Szerbiai vagyok, ezért tudtam rögtön, hogy melyikre gondoltál :D

Hát én ilyet Mo.-n még nem láttam.

De nem tudom mikor ettél ilyet, mert ez valami nagyon sz.r :D

Vegyél nutellát, sokkal finibb :)

2010. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Válaszoló!Köszönöm gyors válaszod!

Hát már jó régen ettem,kb. 20-25 éve,de még mindig emlékszem az ízére, pici talán 30 gr. kis dobozkákban vettünk.A Nutella se rossz,de pont az Eurocrem fehér része az negyedi,és utánozhatatlan.Azóta nézegetem,keresgélem,már majdnem mindegyik bolthálozat mogyorókrémét végig ettem,de egyik sem olyan.Néha utazom Zalába,de jó lenne,ha legalább a letenyei határátkelő környékén is kapható volna....Köszönöm mégegyszer,és minden jót kívánok Neked!

2010. szept. 10. 23:39
 7/23 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok. Huhh, hát nálunk az összes mogyorókrém fehér-barna :D A Nutellán kívül...

De ha esetleg van ismerősöd Szeged környékén, akkor én tudok vinni. Holnap megyünk át éppen Szegedre....:)

2010. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Szia!Nagyon szépen köszönöm a segítséged,de sajnos nincs Szegeden ismerősöm.Nem is jut semmi eszembe,hogy tudnék találkozni Veled.Így marad az álmodozás a finomságról..:-)

Csupa ilyen segítőkész emberek kellenének mindenhová,mint amilyen Te vagy!

Köszönöm és kellemes hétvégét!

2010. szept. 11. 19:13
 9/23 anonim ***** válasza:
Neked is kellemes hétvégét! Sajnos ma nem jutottunk el Szegedre, de valószínű, jövő hétvégén bepótoljuk, addig ha eszedbe jut valami megoldás, írj nyugodtan! :) Esetleg nem tudom, postán keresztül mondjuk...bár nem hiszem, hogy úgy eljutna épségben :D
2010. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Esetleg ez lehet, hogy megúszná,de én nem vagyok nagyon jártas ezekben a postai dolgokban: [link]
2010. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!