Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van különbség a fehér és a...

Van különbség a fehér és a barna héjú tojás között?

Figyelt kérdés
A barna tojás ugye a megszokott, de akkor a fehér héjú milyen? Főleg amerikába lehet vele találkozni, ott tápon nevelik a tyűkokat azért lesz fehér? És melyiknek jobb az íze például?
2010. aug. 31. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Igen van köztük külnbség. A színük...
2010. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Más fajta szárnyastól van. Megkérdeztem az ofőmet, szakácsnak tanulok, engem is érdekelt. :D
2010. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és szerinted az íze milyen lehet?:D
2010. aug. 31. 11:49
 4/15 A kérdező kommentje:
a legelső válaszolónak : ha...ha..ha...ennyire h*lyének nem kell nézni senkit-.-
2010. aug. 31. 11:50
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon is tápos tojást kapsz az üzletekben. A tyúkok fajtájától függ a héj színe. Ízre egyformák,de általában a barnahéjúnek szebb a sárgája.
2010. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
A fehér színű tojást fehér színű tyúk tojja, a barnát meg barna színű. Ennyi a különbség. Nálunk többnyire barna a tojó tyúk, így a tojás is. A fehér tyúk itt inkább húsként megy.
2010. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez szerintem kicsit hibás megállapítás hogy a fehér tyúk tojja a fehér tojást míg a barna a barnát, merthát van a kendermagos tyúk, az meg ugye fekete, akkor a tojásának is feketének kellene lennie:/ Nem?
2010. aug. 31. 19:47
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Akkor értsd úgy, hogy a "színes" tyúk tojik barnát, a fehér fehéret.
2010. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
A fehérhéjú tojás általában valami csibetelepről való,ahol táppal nyomatják a tojókat!A barna héjú,meg ami otthon van a tyúkólban,mert az kukoricát eszik,és k@rvára de nem mindegy mit zabál a jószág.
2011. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem az üzletben veszem és nem telepről. Kisgazdaságból. A fele fehér a másik fele barna. Különböző nagyságuak is (nem úgy hogy a fehér kicsi a barana nagy), össze vissza van kicsi-nagy barna és kics-nagy fehér. A tyúktól függ. (nem a tyúk kedvétől, hanem a fajtájától)
2011. máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!