Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez attól van mert ma sokat ettem?

Ez attól van mert ma sokat ettem?

Figyelt kérdés

Ma volt egy cheat dayem es most szedulok,hanyingerem van faj a a hasam viszont nincs hasmenesem. Kellemetlen a kozerzetem is.

Ezeket ettem ma:

-2 db 100 grammos popcorn (sajtos es sos)

-3 tal gulyasleves (ketszer csak levet)

-4 burgonyas pogi

-4 db rantott gomba

-negyed rantotthusi

-egy csomag 65 grammos chips

- egy szendvics kiflivel es kenomajassal.


2022. febr. 1. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi kajától én is rosszul lennék
2022. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez a rossz kozerzet ettol lehet? Amugy havonta egyszer tartok ilyet,es a tobbi napon sulytarto kaloria szerint eszek.
2022. febr. 1. 22:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent ez egyeltalan nem sok,elenyeszo a napi 1200 kcalom mellett,mert eloszik a tobbi napra. Sot egy honapban egyszer megtehetem,immar hetedik honapja hogy mindig rendszeresen beiktatok ilyen napot sot van,hogy 2 x is egy honapban megis 48 kilo vagyok 165 centihez.
2022. febr. 1. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a gomba is lehet. Az sokszor betesz az embernek. De egyébként ez tényleg nem kevés kaja.
2022. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rosszul is vagyok rendesen amugy :D szerintem holnap tuti egesz nap nem leszek ehes. Karacsonykor is volt egyetlen egy ilyen napom,masnap nem is ettem,mert nem kivantam a kajat abszolut :D
2022. febr. 1. 22:13
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

igen, azért van. nekem ugyaenz volt az első két cheat dayemen. aztán rájöttem, hogy azokon is kell kontorll


igazából pont úgy éreztem magam (ahogy most te is) mint mikor émg kövér voltam és tényleg összevissza ettem midnent. emlékeztetett is, hogy akkor azt hittem, hogy ez a normális minden egyes nap


a szédülést nagy valószínűséggel vércukor ingadozás okozza, mert a szénhidrátok gyorsan felvitték de se rost se más makrotápanag nem volt mellette hogy lassís aa fleszívódást szóval egész nap így hullámzik a vérccukor és az brutál széülést tud okozni. a heyledben ennék valami zöldséget valami fehérje/zsíforrással, tényleg keveset hogy ne legyél rosszabbul. pl humuszba mártva zöldséget. nem sokat csak egy kcisit, hogy legalább a vércukor rendbe legyen


amúgy valószínűleg nem a menyiséggel volt a nagyobb gon, mert ez felső becslésre is max 2500 kalória. inkább az összevisszasággal és ogy nem volt benne értékes tápanyag túl sok


úgy ékne csaló napot tartain, hogy 70 százalékban akkor is egészségesen eszel, csak többet. és 30ban meg tényleg cheateslz. jól is fog esni és nem elszel ennyire rosszul


illetve azért vagy olyan picike a csaló napok ellenére mert egyrészt az 1200 kalória a súlytartási kalóriád alatt van, tehát fogyási szint. ráadásul a havi egy csalónap nem számottevő, még jót is tesz az anyagcserének. harmadrészt ennyi kaja egyszerre sokkolja a szevrezetet, egy része fel se tud szívódni

2022. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A hetkoznapokban sajnos eleg “egyoldalu” az etkezesem,ezen folyton probalgatok valtoztatni,es ideje lesz egy konyhai merleget is beszerezzek. A csirkemellet es a salit nyaron toltam nagyon. A bulgur es hasonlok szintugy az etrendem resze voltak,de legfokepp a csirkemell. Mostmar egyeltalan nem eszek,mert egyszeruen imadtam regebben,es folyton csak azt ettem mint husfele,ezaltal elegge hogyismondjam elundorodtam tole sajnos.
2022. febr. 1. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!