Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat ettem ma?...

Szerintetek sokat ettem ma? Egészségtelen ez így?

Figyelt kérdés

Reggeli:2 sparos kakaóscsiga (pékáru)


Ebéd: 1 tányér bolognai penne, utána egy kit-kat csoki


Uzsonna: banán


Vacsora: 1 szendvics császár zsömléből (paprika, sonka, sajt, vaj)


2021. okt. 16. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Monnyuk azér ez nagyban függ attól is, hogy lenyomtál hómofiszba a fotelban 8 órát, miután lazításként megnéztél 1 kalambót, 1 horációt, meg 1 monkot,


vagy monnyuk leszüreteltél 2 tonna oportót valamelyik villányi dombon, partnak felfelé...


Ha az első verzió, akkor híztál 40 dekát. Ha a második, akkor valószínűleg a kórházból írsz, mert a negyedénél infúzióra kötöttek. :D

2021. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem sok. Én is ilyeneket, és ennyit eszek. Mégis fogytam, mert mellette rendszeresen edzek, mozgok. A többiek meg egyék a zabot, meg chia magokat, meg az ilyen vackokat, amit rossz szájízzel esznek, de bebeszélik maguknak, hogy egészséges :-D
2021. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Meg azt se árt tudni,hogy vaságyastól 40 kilós kiscsaj vagy, vagy pedig 120 kilós kigyúrt férfi.
2021. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

178cm vagyok es 56kg csaj

Nem akarok fogyni

De hizni se

2021. okt. 16. 23:23
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja, egész nap itthon voltam, feküdtem, neteztem, tanultam
2021. okt. 16. 23:27
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

3-mas vagyok.

Részben poénra vettem, de azért részben konyítok is a dologhoz, nyilván ezért válaszoltam.

Gondolom fiatal vagy, valószínűleg ezért a pehelysúly, de ez nem fog így maradni.

Az viszont rajtad múlik, hogy hízol, vagy izmosodsz!

Ilyen magassághoz egy 5-8 kg izom tömeg, sőt 1-2 kg zsír, teljes mértékben optimális, igazából most vagy viszonylag sovány.

Fontos lenne a teljes képhez az életkorod, mert a hormonokon sok múlik. A nők testzsír százaléka alapból magasabb, ez az egészséges, úgyhogy ha fejlődésben vagy, akkor nem szabad ez ellen dolgozni, mert roppant egészségkárosító lehet.

2021. okt. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
66%

Azt tudom mondani, hogy sűrgősen változtasd meg az étkezési szokásaid.

1. Ez nem, hogy sok még kevés is.

2. Egészségtelen az egész úgy ahogy van, csak szénhidrát és zsír 0 fehérje. A szervezeted le fogja bontani azt a maradék nagyon kevés izmodat is.

3. Kezdj valami sportot, és újból mondom egy kiegyensúlyozott étrendet követni. Erről most nem írok hosszan, ha érdekel nagy vonalakban leírom, de utána tudsz nézni csak ne az ilyen femina stb. bullshit oldalakon, hanem komoly külföldi tudományosokon.

4. Ne vedd élet halálra az egészet, csak egyél egészséges kajákat figyelj, hogy mindenből jusson minden napra (ne heti 2-szer egyél húst stb.).


Remélem ez segített, nem rosszból mondom, de ha nem akarsz egy formátal valami lenne pár éven belül ezeket kezd el sürgősen. Tapasztalat. Písz

2021. okt. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez egyáltalán nem volt sok :)
2021. okt. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy totál átlagos étkezés, szerintem a magyar lakosság 70%-a így eszik. Ez a súly viszont baromi kevés ehhez a magassághoz. Az egész étkezésed totál szénhidrát,hosszabbtávon nem annyira oké. Ha pedig csak most volt ilyen az étkezésed, kár is a kérdést kiírni, mert nem egy nap alatt változik meg minden.


#1 kommentjén szakadok :D

2021. okt. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9-nek igaza van, mondjuk azt leszámítva, hogy ez nem ch heavy étkezés. Ha utána számolnánk kijönne, hogy kb ugyanannyi benne a zsír is.
2021. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!