Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sokat ettem vagy nem? Nem...

Sokat ettem vagy nem? Nem tudom eldönteni :D

Figyelt kérdés

Nem, nem fogyokúrázok, viszont szeretnék izmosodni. Edzeni edzek, de nem tudom milyen étrendet alakítsak ki mellé. Úgy gondoltam, maradok a viszonylag "normál" étrendnél. A mai napihoz hasonlóan szoktam étkezni:

Reggeli: rántotta,puffasztott rizs és zöldségek

Ebéd: egy hatalmas szelet hal krumplival és kevés majonézes kukoricával

+ délután még egy hal és puffasztott rizsek sonkával, és egy sajtoskifli

Vacsora:zabkása banánnal,eprekkel és joghurttal (natúr, de általában gyümölcsössel szoktam enni)


Általában kb. Mindig ennyit eszek, viszont nem mindig ilyen egészségesen. Valaki hozzáértő esetleg leírná a véleményét? Tanácaok jöhetnek! Akik csak beszólni szeretnének kérem őket hogy ne fáradjanak, köszi.

16/L



2018. máj. 9. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez simán elmehet egy 2000kcal-os normál étrendnek,ha csak az adagokat nézed, nem sok.A kalóriatartalom viszont 1500-tól akár 3000 -ig is lehet, mivel pontos mennyiségeket és ételkészítési technológiát nem írtál.
2018. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igyekszek figyelni hogy a kalóriatartalom se legyen túl magas,de az nagyon változó
2018. máj. 9. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincsenek mennyiségek... A rántotta 1 tojásból vagy 5-ből van? A zabkásához a zab 3 dkg vagy 13? Egyik eset sem extrém. A hatalmas szelet sem mond semmit, fogalmam sincs, mekkora az. A majonéz brutális, ott már kis különbség is sok kalória tud lenni, a krumpliról sincs adat.


Rólad sincsenek adatok, számít a kalóriaigényed, de a fehérjeigényed sem egyértelmű, az nagyban függ a súlyodtól, ha már a rendes edzés és a tömegelés adott.


A tömegeléshez ajánlott makrókat ismered testtömegkg-hoz arányítva? Bár a kalória akkor is egyéni és kitapasztalandó, de legalább a fehérjét megadja és a minimális zsírt is, bár az neked nem lesz gond.

2018. máj. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!