Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet csinalni?...

Ilyenkor mit lehet csinalni? Miccset szerettem volna kesziteni de egy egesz lavorral lett. Miccs-mergezest fogok kapni? :)

Figyelt kérdés

Naszoval. Napok ota torom a fejem, hogy de jo lenne igazi miccset kesziteni, eredeti receprura alapjan. Elementem a boltba es mindenbol vettem egy csomagot (birka, marha, sertes, szalonna). Itthon neztem, hogy egy-egy csomag tobb mint 1,5 kilo (!?). Megtisztitottam a hust, persze ment a szemetbe valamennyi ... de valojaban van legalabb 6 kilo miccs alapanyagom. Mi a francot csinalok en ennyivel??? :)))

Most akkor kell rendeznem egy bulit, hogy elfogyjon? En csak par darab miccset szerettem volna enni :)


2022. febr. 21. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ki belőle amennyit szeretnél, a többit pedig bezacskózva fagyaszd le ha tudod.
2022. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fagyazd le, nyàron jól fog jönni egy szabadtèri sütögetèskor
2022. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

OK. Ertem, a fagyasztason en is gondolkodtam (tenyleg eszmeletlenul sok lett) ... de a hutoszekreny fagyasztoja nem megfelelo, ott csak lassan fagy meg, nagy jegkrisztalyok keletkeznek es levet enged a kiereszteskor. Ahhoz tul draga volt ez a 'cucc', hogy igy elrontsam, de valojaban jo dologra mutattal ra 1-es.

Arra gondoltam ha szolok a pek haveromnak, nekik a cegnel avn sokkolojuk ... tehat ha lesokkoltatom vel es utana teszem itthon a hutoszekreny fagyasdzto reszebe, akkor talan megmarad a minosege? 6 kilo hus es 30-35 ezer forint csak az alapanyag arra ... nem kellene elcseszni.

2022. febr. 21. 18:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3. A hűtődnek nincs gyorsfagyasztás funkciója?
2022. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Lehet ki kellene mennem a Margit-szigetre egy faszenes grillel es kiporciozni a turistaknak? :)))) (lehet ezt fogom csinalni)


Tehat ha valaki egy jot akar enni, akkor keressen meg a Margit-szigeten ... nem ma, mert meg salatat is kell csinalnom :DDD

2022. febr. 21. 18:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És a bevásárlás KÖZBEN nem jutott eszedbe, hogy ez irdatlan mennyiség lesz...? :-)))))
2022. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Küldd el a felesleget az alattad lévő kérdés feltevőjének. :)


"Olcsó ételek ami 4 ezerből kijön kb 1 hétre?"

2022. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Kérdező, nem tudom MICCSinálj...
2022. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, ha mész Margitra :D
2022. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
nem ajánlom a Margitos ötletet mert kegyetlenül megbüntethetnek. az nem csak így működik hogy te kitalálod hogy eladod vagy elosztogatod az ételt és elkezded. komoly szabályrendszere van a kajabiznisznek (ha sokan be sem tartanak mindig mindent, meg tudják előre mikor jön ellenőr)
2022. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!